DLC Bundle

DLC Bundle

'Railway Empire - DLC Bundle' mevcut tüm DLC'leri içerir: Mexico, the Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, France, Germany Northern Europe and Down Under.

DLC Bundle

Sanayi Devrimindeyiz ve bu harika "Demir Atların" demiryollarında üstünlük kurmaya yönelik amansız bir yarışı başlatmasıyla birlikte buharlı lokomotif devrimi, bilinen dünyanın kıtalarını fethediyor. Bu 'DLC Bundle' şu 8 DLC'nin tümünü içerir: Mexico, the Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, France, Germany Northern Europe and Down Under.

Özellikler:

• İstasyonları bağlamak ve uzak konumları gelişen metropollere dönüştürmek için geniş kapsamlı bir demir yolu ağı kur ve onu genişlet.
• Bir demir yolu şirketinin hırslı lideri rolüne bürün ve 100 yıllık bir geçmişte ve çeşitli ülkelerde rayları döşeyerek Demir Yolu İmparatorluğunu kur.
• Tüm içerik güncellemelerini ve mevcut DLC'leri içerir: Mexico, Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, France, Germany, Northern Europe ve Down Under
• Geliştirilmiş hava sistemi ve Gece Modu
• Tüm bölgesel oyun müziklerini, eşsiz şehir binalarını ve karakterleri içerir
• 15 eşsiz senaryoda ve 4 mücadele haritasında becerilerini sına veya Serbest modda ve Sandbox modunda gerçek öncülük ruhunu ve sınırsız olasılıkları deneyimle
• 80'den fazla tarihi lokomotifin güçlü ve zayıf yönlerinden faydalan ve onları demir yolu hatlarına ata
• Haydutlarla ve casuslarla üç taneye kadar rakip şirketin faaliyetlerini sabote ederek onlarla rekabet et

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşletim SistemiWindows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşlemciIntel Core i5 750 @ 2.6 GHz veya AMD eş değeri
İşlemciIntel Core i5 2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX 4100 @ 3.6
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama7
Depolama7
Direct XSürüm 11
Direct XSürüm 11
Ekran KartınVidia GeForce GTX460 veya AMD Radeon HD5870 (Shader Model 5.0 ile 1024 MB VRAM)
Ekran KartınVidia GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970 veya daha iyisi (Shader Model 5.0 ile 2048 MB VRAM veya daha fazlası)
DiğerEn son sürücülere sahip DirectX Uyumlu Ses Kartı
DiğerEn son sürücülere sahip DirectX Uyumlu Ses Kartı
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme - İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Japonca
  • Metin - İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya), Basitleştirilmiş Çince, Korece, Japonca
  • Everyone
Railway Empire Copyright © 2018 Kalypso Media Group GmbH. Developed by Gaming Minds Studios. Published by Kalypso Media Group GmbH. Railway Empire is a trademark of Kalypso Media Group GmbH and is used under license. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.