Railway Empire

Railway Empire'da özenle hazırlanan ve geniş bir demiryolu ağı oluşturacak, en ufak detayları bile düşünülüp modellenmiş 40'tan fazla farklı tren satın alacak ve rekabette üstün gelmek için demiryolu istasyonları, fabrikalar ve turistik noktalar satın alacak veya inşa edeceksin.

Railway Empire Hakkında

Geliştirici
Gaming Minds Studios
Yayıncı
Kalypso Media
Çıkış Tarihi
Etiketler
Strateji
Tek Oyunculu
Simülasyon
Everyone
Platform
Windows

Railway Empire

ABD, 1830: "Yeni Dünya" yükselişinin zirvesinde. Sanayi hızla gelişiyor ve herkes Kuzey Amerika'da mutlak güç olmak için yarışıyor. Şirketini 20. yüzyılın en iyilerinden biri haline getirmek için rakiplerini geride bırakman ve üstünlük sağlaman gerekiyor!

Özellikler

  • Geniş kapsamlı seferinde bu devasa kıtanın tüm kıyılarını adım adım dolaşarak ABD'deki ekonomik fırsatları kendi çıkarına kullan.
  • Geniş bir demiryolu ağı kurup yolcularla ürünler için en iyi taşıma seçeneklerini sağlayarak Demiryolu İmparatorluğunu başarıya taşı.
  • Çeşitli senaryolardaki zorlukları ve görevleri kusursuz şekilde tamamla veya maddi sınırlamanın olmadığı inşaat modunda kendi mükemmel demiryolu ağını yarat.
  • 40'ın üzerinde tarihi lokomotifi ve 30'un üzerinde farklı vagonu elde et, zayıf ve güçlü yönlerini öğrenerek bunlardan en verimli şekilde faydalanmanın yolunu bul.
  • En fazla üç rakip şirkete karşı üstünlük sağlamak için yarış ve hatta emeklerini boşa çıkarmak için haydutlarla ve casuslarla çalış.
  • "Sürücü" özelliği sayesinde kendi demiryolu ağını keşfet ve birinci kişi bakış açısıyla makinist odasından muhteşem manzarayı izle.

Sezon

DLC Bundle
season
DLC Bundle
'Railway Empire - DLC Bundle' mevcut tüm DLC'leri içerir: Mexico, the Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, France, Germany Northern Europe and Down Under.
Daha Fazla Bilgi Edin

Eklentiler

Mexico
Eklenti
Mexico
Meksika'nın zengin coğrafyasını keşfet. Ülkenin güneyindeki sık ormanlardan kurak kuzey bölgelerine kadar uzanan yerlerde zorlayıcı görevlerle başa çıkmaya çalış. Bu senaryoda kuvvetli bir altyapı kurarak ve ABD'ye ihracat yaparak ekonomini güçlendir.
Daha Fazla Bilgi Edin
The Great Lakes
Eklenti
The Great Lakes
1860'ların Kanada'sı seyrek nüfusluydu ve yalnızca birkaç yerleşke büyük birer kasaba olacak kadar genişleyebilmişti. Britanya kolonileri arasındaki mesafeleri kısalt ve Büyük Göller bölgesi için bir yol altyapısı oluşturarak ekonomik bağımsızlığa ulaş.
Daha Fazla Bilgi Edin
Crossing the Andes
Eklenti
Crossing the Andes
Sonsuz yeni egzotik kaynakların toplanmak için hazır beklediği ve And Dağları'nı trenle geçme planlarının çok uzaklardaki yatırımcıların dikkatini çektiği 20. yüzyılın Güney Amerika'sının derinliklerinde yeni yolculuklara başla.
Daha Fazla Bilgi Edin
Great Britain & Ireland
Eklenti
Great Britain & Ireland
İlk buharlı motorların evi olan İngiltere, daha önce görülmemiş bir ilerleme ve teknolojik yenilikler çağını deneyimliyor. Sokakların ve kanalların sanayi şehirlerinin yeni yeni filizlenen talepleri ile başa çıkamadığı Britanya Adaları'nda demiryolu ağını genişlet.
Daha Fazla Bilgi Edin
Germany
Eklenti
Germany
Mart Devrimi'nden etkilenen ufak Alman devletleri ekonomik çöküşün eşiğinde. Gelgelelim ilk özel trenin ortaya çıkması ile sınırlar arası bağlar güçleniyor, şehirler birbirine bağlanıyor ve sanayi merkezleri oluşuyor.
Daha Fazla Bilgi Edin
France
Eklenti
France
İmparator III. Napolyon'un sürgün edilmesinin hemen ardından Fransız monarşisi ikinci kez yıkılıyor ve Üçüncü Cumhuriyet kuruluyor. Railway Empire – France DLC'sinde ülkenin sanayi geleceğine sen karar vereceksin.
Daha Fazla Bilgi Edin
Northern Europe
Eklenti
Northern Europe
Railway Empire Kuzey Avrupa'ya doğru yola çıkıyor. İsveç Parlamentosu'na yardım et ve etkisi büyük sanayi gelişmelerinin devam etmesi adına ilk olarak Kuzey Avrupa'daki insanlara ürün ulaştırmak için üzerinde gemiler yüzen göller ve nehirler boyunca uzanan ulusal bir tren yolu inşa et.
Daha Fazla Bilgi Edin
Down Under
Eklenti
Down Under
Railway Empire "Down Under" DLC'sinde merhametsiz taşrayı uslandırmak ve demiryolu ağını taşranın vahşi topraklarına ve hatta ötesine taşımak senin elinde. Avustralya'nın güneşte kavrulmuş Red Centre manzarası ile yüzleşmeye hazır mısın?
Daha Fazla Bilgi Edin

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşletim Sistemi
Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64 bit sürümleri)
İşlemci
Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz veya AMD eş değeri
İşlemci
Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX 4100 @ 3.6
Bellek
4 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Depolama
7
Depolama
7
Direct X
Sürüm 11
Direct X
Sürüm 11
Ekran Kartı
nVidia GeForce GTX460 veya AMD Radeon HD5870 (Shader Model 5.0 ile 1024 MB VRAM)
Ekran Kartı
nVidia GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970 veya daha iyisi (Shader Model 5.0 ile 2048 MB VRAM veya daha fazlası)
Diğer
En son sürücülere sahip DirectX Uyumlu Ses Kartı
Diğer
En son sürücülere sahip DirectX Uyumlu Ses Kartı
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme - İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Japonca
  • Metin - İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya), Basitleştirilmiş Çince, Korece, Japonca
Oyun derecelendirmesi Everyone
Railway Empire Copyright © 2018 Kalypso Media Group GmbH. Developed by Gaming Minds Studios. Published by Kalypso Media Group GmbH. Railway Empire is a trademark of Kalypso Media Group GmbH and is used under license. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.Gizlilik İlkesi