Remnant: From the Ashes

Sürüm

Complete Edition

Eksiksiz bir Remnant: From the Ashes deneyimi. Canavarlar tarafından ele geçirilen kıyamet sonrası bir dünyada, ölümcül düşman yığınları ve reislerin tek başına veya en fazla ilave iki oyuncu ile üstesinden gel.

Remnant: From the Ashes Hakkında

Geliştirici
Gunfire Games
Yayıncı
Perfect World Entertainment Inc.
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
Nişancı
Eşli
MATURE
Platform
Windows
Bulut kayıtları Epic'te etkin değil. Kayıtların manuel olarak kaydedilmesi önerilir.
Remnant: From the Ashes - Complete Edition şunları içerir:
  • Remnant: From the Ashes
  • Remnant: From the Ashes - Swamps of Corsus
  • Remnant: From the Ashes - Subject 2923
Canavarlar tarafından ele geçirilen kıyamet sonrası bir dünyada, ölümcül düşman yığınları ve reislerin tek başına veya en fazla ilave iki oyuncu ile üstesinden gelirken eksiksiz Remnant: From the Ashes deneyimini evinde yaşa.
Swamps of Corsus İndirilebilir İçeriği ile bataklık Corsus dünyasındaki Iskal Cult'un hikâyesinin detaylarını öğren ve bir tabanca ve hurda ile başladığın Survival Modun zorlu meydan okumalarıyla yüzleş ve gittikçe güçlenen düşmanlara ve reislere karşı tek seferlik oyunda ne kadar süre hayatta kalabileceğini gör.
Subject 2923 İndirilebilir İçeriği ile Remnant: From the Ashes'ın bıraktığı yerden hikâyeye devam et ve Root'un sonunu getirmenin yollarını ararken bilinmeyen alanlara seyahat et, beklenmedik müttefiklerle karşılaş ve yeni tehlikelerin üstesinden gel.

Diğer Sürümler

Remnant: From the Ashes
Sürüm
Remnant: From the Ashes
Dünya, başka bir boyuttan gelen kadim bir kötülük yüzünden kaosa girdi. Hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına veya en fazla iki hayatta kalanla birlikte ölümcül düşman sürüleri ve reislerle karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksın.
Daha Fazla Bilgi Edin

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci
Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstü
İşlemci
Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü
Bellek
8 GB
Bellek
8 GB
Ekran Kartı
AMD Radeon RX 470
Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 970
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya)
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, İspanyolca (İspanya)
Oyun derecelendirmesi MATURE
© 2020 Perfect World Entertainment Inc. Developed by Gunfire Games, LLC. Remnant: From the Ashes and Gunfire Games are trademarks, service marks and logos owned by Gunfire Games, LLC. All rights reserved. All other trademarks are property of their respective companies.Gizlilik İlkesi