Remnant: From the Ashes

Eklenti

Subject 2923

Remnant: From the Ashes hikâyesinin devamında dünyanı kurtarmak için beklenmedik müttefiklerle karşılaşacak, bilinmedik bölgelerde ve boyutlarda dolaşacak ve yeni tehlikelerin üstesinden geleceksin.

Remnant: From the Ashes Hakkında

Geliştirici
Gunfire Games
Yayıncı
Perfect World Entertainment Inc.
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
Nişancı
Eşli
MATURE
Platform
Windows
Remnant: From the Ashes – Subject 2923'ü oynamak için Remnant: From the Ashes'e sahip olunmalıdır. Subject 2923'ü oynamak için Swamps of Corsus İndirilebilir İçeriğine sahip olmak gerekli değildir.
İlave teçhizat alarak bu acımasız vahşilikte hayatta kalma şansını artırmak için yeni görevleri tamamla ve eşsiz reisleri mağlup et. Böylece Root'u yok ederek insanlığı geri getirme yolunda devam et.

Yeni Görev: Subject 2923

War Prime ve başka yeni yerlerin olduğu Remnant: From the Ashes'ın devamı bu yepyeni görevde, "The Dreamers"ın kökenini ve heybetli Root'a nasıl bağlandıklarını keşfet.

Yeni Bölgeler, Reisler ve Görevler

Yıkılmış Dünya'daki kırsal alanlar ve terk edilmiş bir askeri üssünden Reisum'un dağlık dünyasındaki buzlu tepelerine, zorlu yeni meydan okumalara katıl ve hayatta kalmak için savaşmaya devam et.

Üstün Ateş Gücü

Bu tehlikeli yeni deneyimde hayatta kalmak için yeni silahlar ve modifikasyonlardan, yeni zırh setleri, görünümleri ve yamalara kadar seçeneklerle karakterini giydir.

Survival, Adventure ve Hardcore Mod Güncellemeleri

Reisum'dan yeni canavarlar, zindanlar ve reisler rotasyona eklenmesi ile Survival ve Adventure Mod için yeni tehlikeler geldi. Hardcore Mod içinse yeni ödüller eklendi. Survival Moda erişmek için Swamps of Corsus İndirilebilir İçeriği gereklidir.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci
Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstü
İşlemci
Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü
Bellek
8 GB
Bellek
8 GB
Ekran Kartı
AMD Radeon RX 470
Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 970
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya)
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, İspanyolca (İspanya)
Oyun derecelendirmesi MATURE
© 2020 Perfect World Entertainment Inc. Developed by Gunfire Games, LLC. Remnant: From the Ashes and Gunfire Games are trademarks, service marks and logos owned by Gunfire Games, LLC. All rights reserved. All other trademarks are property of their respective companies.Gizlilik İlkesi