Remnant: From the Ashes

Eklenti

Swamps of Corsus

Swamps of Corsus'ta tehlikeli ve yozlaşmış Remnant: From the Ashes dünyaları boyunca yeni bir mod ve genişletilmiş harita içeriği ile yolculuğuna başla.

Remnant: From the Ashes Hakkında

Geliştirici
Gunfire Games
Yayıncı
Perfect World Entertainment Inc.
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
Nişancı
Eşli
MATURE
Platform
Windows
Swamps of Corsus'ta tehlikeli ve yozlaşmış Remnant: From the Ashes dünyaları boyunca yeni bir mod ve genişletilmiş harita içeriği ile yolculuğuna başla.
Remnant: From the Ashes – Swamps of Corsus'u oynamak için Remnant: From the Ashes'e sahip olunmalıdır.

Yeni Mod - Survival

Bu yeni oyun modunda hayatın için savaş! Macerana sadece bir tabanca, biraz hurda ve sırtındaki ile başla. Yozlaşmış Word Stones ile farklı iklim ve bitki örtülerine rastgele seyahat et, teçhizat topla, zor bosslara karşı çılgınca dövüş ve Root'un etkisine karşı ne kadar dayanabildiğini test et.

Iskal Rise

Swamps of Corsus yeni içeriklerle ile dopdolu! Adventure Mod ile yeni bir bölge keşfet, yeni bosslar ile dövüş, yeni hikâyeleri tecrübe et, yeni etkinliklere katıl, yeni görevler bul ve daha fazlasını yap.

Lock & Load

Yeni eşyalar, yeni zırhlar, yeni görünümler, yeni silahlar, yeni modlar ve yeni nitelikler al.

Zırh Görünümleri

Suvival Mod ya da Campaign ve Adventure Mod'da Hard ve Nightmare zorluk seviyelerinde reisleri mağlup ederek oyundaki tüm zırh parçalarına alternatif zırh görünümleri almak için kullanabileceğin Glowing Shards kazan.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci
Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstü
İşlemci
Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü
Bellek
8 GB
Bellek
8 GB
Ekran Kartı
AMD Radeon RX 470
Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 970
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (İspanya)
  • METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Portekizce, İspanyolca (İspanya)
Oyun derecelendirmesi MATURE
© 2020 Perfect World Entertainment Inc. Developed by Gunfire Games, LLC. Remnant: From the Ashes and Gunfire Games are trademarks, service marks and logos owned by Gunfire Games, LLC. All rights reserved. All other trademarks are property of their respective companies.Gizlilik İlkesi