Ruined King: A League of Legends Story™

Mahvoluşa Karşı Ayaklan. Bu sürükleyici sıra tabanlı RYO'da League of Legends Şampiyonları'ndan oluşan bir grup kur, Bilgewater'ı keşfet ve ölümcül Kara Sis'in sırlarını açığa çıkarmak için Gölge Adalar'a doğru yelken aç.

Ruined King: A League of Legends Story™ Hakkında

Geliştirici
Airship Syndicate
Yayıncı
Riot Forge
Mevcut
2021 Geliyor
Etiketler
RYO
Bağımsız
Sıra Temelli
TEEN
Platform
Windows

Ruined King: A League of Legends Story™

Mahvoluşa Karşı Ayaklan

League of Legends Şampiyonları'ndan oluşan bir grup kur, Bilgewater'ı keşfet ve ölümcül Kara Sis'in sırlarını açığa çıkarmak için Gölge Adalar'a doğru yelken aç.

Ruined King: A League of Legends Story™ Hakkında

Battle Chasers ve Darksiders'ın yaratıcılarından Airship Syndicate tarafından geliştirilen ve yine aynı oyunların yaratıcılarından efsanevi çizgi roman sanatçısı Joe Madureira'nın sanat tarzını yansıtan Ruined King: A League of Legends Story, seni League of Legends evrenini keşfetmeye çağıran ilk Riot Forge oyunu. Bu sürükleyici sıra tabanlı RYO'da grubunu düzenleme özgürlüğüne sahip olacak ve birbiriyle alakasız League of Legends şampiyonlarından oluşan grupları kontrol edeceksin. Ayrıca kalabalık Bilgewater şehri ile gizemli Gölge Adalar'ı keşfedecek ve Koridor Öncelik Sistemi'ni deneyimleyeceksin.

Yasal Uyarı

Ruined King: A League of Legends Story™ İngilizce, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası, İspanya İspanyolcası, Lehçe, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince (Çin), Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Rusça ve Türkçe dillerinde seslendirme ve alt yazı desteğiyle beraber Tayca ve Vietnamca dillerinde de alt yazı desteğine sahip olacaktır.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Daha Sonra Belirlenecek
Daha Sonra Belirlenecek
Daha Sonra Belirlenecek
Daha Sonra Belirlenecek
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika). Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Tayca, Vietnamca
Oyun derecelendirmesi TEEN
© 2021 Riot Games, Inc. Riot Forge, Ruined King: A League of Legends Story™ ve ilgili tüm logoları Riot Games Inc.'nin ticari markaları, hizmet markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Geliştiren: Airship Syndicate.Gizlilik İlkesi