Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

RUNE II: Decapitation Edition
RUNE II: Decapitation Edition

Kıyamet sırasında tehlikeli bir İskandinav evreninde geçen RUNE II; tanrıların, yaratıkların ve kalan son insanların hayatta kalma mücadelesi verdiği, destansı bir aksiyon RYO'dur.

RUNE II: Decapitation Edition

Rune 2 Image

RUNE II: DECAPITATION EDITION

Orijinal geliştiricileri tarafından terk edilen ve baltalanan RUNE II karmakarışık bir hâlde bırakılmıştı. Studio 369 sayesinde küllerinden yeniden doğan oyun, bir ihanet, yeniden doğuş ve intikam hikâyesi olarak yeniden tahayyül edilerek Steam çıkışı için hazırlandı. Şu eski "kelleyi" koparıp atmak RUNE II'yi özgürleştirdi ve bu oyun artık şanlı bir Viking macerası.
Epic Games Store'daki tüm RUNE II oyuncularının oyunları 13 Kasım 2020'de otomatik olarak RUNE II: Decapitation Edition'a yükseltilecek.
Loki'ye dünyanın kaç bucak olduğunu göstereceğin ve Midgard'ı kurtaracağın bu hikâyede ağır silahlara, gürültülü arkadaşlara ve çok ama çok fazla bal şarabına ihtiyacın olacak. Bir Tanrı'yı devirmek için çıktığın bu görevde seni kutsamaları için Odin, Hel veya Thor gibi Viking tanrılarından yardım iste. İnşa edilebilir köyler ve ganimetle dolu zindanlar ile genişletilmiş Midgard'ı keşfet. İskandinav efsanelerindeki vahşi düşman sürüleriyle tek başına ya da arkadaşlarınla beraber çevrimiçi modda savaş. Yetenek ağacı sistemi, geliştirilmiş savaş mekanikleri ve yenilenerek geliştirilmiş görev sistemi gibi yepyeni oynanış özelliklerini deneyimle.
Rune 2 Image

DESTANSI BİR MACERAYA ATIL

Loki, Midgard'ı sonsuz kaosa sürüklüyor. Sen ise tehlikeli bir yolculuğa çıkarak Ragnarok'a son verecek olan o seçilmiş savaşçısın. Bu kutsal tehdidi yok etmeni engellemek isteyen kölelerden oluşan lejyonlarla savaş. Acımasız yakın dövüşün membası olan bu kaotik açık dünya destanında tek başına veya arkadaşlarınla düşmanları paramparça et. Loki'nin bizzat kullandığı kılıcı ederek o düzenbaz tanrıyı kendi kılıcıyla öldürme yolunda ilerlerken nadir kaynakları topla, kutsal eserleri bul ve eşsiz Ragnarok Çağı'nda savaş.
Rune 2 Image

TEK BAŞINA VEYA ARKADAŞLARINLA YOLCULUĞA ÇIK

Kıyamete tek başına karşı koy veya sana katılmaları için yoldaş savaşçıları Ragnarok'taki yolculuğuna davet et. En fazla 4 oyuncu destekleyen eşli modda, heybetli devlere ve korkunç canavarlara karşı savaş ve omuz omuza vererek Loki ile yüzleş.
Rune 2 Image

BİR TANRIYI SAVUN VE SİLAHLAN

Güç, şan ve onur vadeden her tanrı kendisine bağlılık yemini etmeni bekliyor. Loki'yi alt etmek ve Ragnarok'u sona erdirmek için gerekli gücü sana vermesi için hangi tanrıyı seçeceksin? Peki acaba tanrılar güvenilir mi?
Rune 2 Image

YAĞMALA VE BIÇAKLA

Öldürdüğün düşmanların cesetlerinden alevli kılıcı al veya sana ilave savunma ve saldırı hızı veren çift elli bir balta yap. Zehirli okları kullanırken ilave hasar veren kutsal bir yay veya düşmanları dondurup canını artıran bir kılıç bulabilirsin. Binlerce silah dizilimi arasından bulabileceğin mükemmel silah sadece bir adım uzağında.
Rune 2 Image

Sürümler

Eklentiler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi64 bit Windows 8.1 ve Windows 10
İşletim Sistemi64 bit Windows 8.1 ve Windows 10
İşlemciIntel Core i3-4340 / AMD FX-6300
İşlemciIntel Core i5-4590 / AMD A-10
Bellek8 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Ekran KartınVidia GeForce 760 / AMD Radeon HD 7850
Ekran KartınVidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 470
Geniş bant internet bağlantısı
Geniş bant internet bağlantısı
Depolama45 GB kullanılabilir alan
Depolama45 GB kullanılabilir alan
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Rusça
©2020 Ragnarok Game LLC