Rune II

Eklenti

RUNE II - Berserker Rage Yükseltme Paketi

Mevcut RUNE II sürümünü Berserker Rage'e yükselt. RUNE II Berserker Rage Edition, RUNE II Dijital İndirme, Berserker Zırhı, Berserker Çekici, Dijital Oyun Müzikleri, Dijital Dünya Haritası ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor!
$9,99

Rune II Hakkında

Geliştirici
Studio 369
Yayıncı
Ragnarok Game, LLC
Çıkış Tarihi
Etiketler
Derecelendirme
Platform

RUNE II - Berserker Rage Yükseltme Paketi

SATIN ALMAK İÇİN RUNE II TEMEL OYUNU GEREKİR

BERSERKER ZIRHI

Jarl için birebir
Berserker zırhını kuşan ve düşmanlarına onların kafataslarını süs olarak takmaktan korkmayacağını göster.

BERSERKER ÇEKİCİ

Öfkeni Serbest Bırak
Büyük Berserker Çekici'ni savur ve Ragnarok'un hiddetini düşmanlarının tepesine indir. En nadir malzemelerden işlenen bu tahta ve altın karışımı çekiç yalnızca Midgard'ın en kuvvetli savaşçıları tarafından kullanılsın diye yaratıldı. Berserker Çekici'nin kontrolsüz gücü işi bitirmeye yeter de artar.

OYUN MÜZİKLERİ

Yağma Müziği
Dean Valentine'in RUNE II için bestelediği destansı orkestra müziklerinin keyfini çıkar!

DİJİTAL DÜNYA HARİTASI

Midgard'ın Tehlikeli Topraklarında Gezin
RUNE II dünya haritasını olması gerektiği şekilde; 3840x2160 4K çözünürlükteki ihtişamıyla deneyimle. Masaüstü arka planına yeni bir soluk getir ya da haritanın bir çıktısını al ve RUNE II'nin destansı hikâyesindeki maceran boyunca Jotunheim diyarını keşfederken haritayı elinin altında bulundur.

AYRICA WARRIOR PAKETİ BONUSLARI

Ayağa Kalk, Savaşçı
Berserker Rage paketi, daha önce ön satın alım bonusu olarak sunulan Warrior Kılıcı ve Warrior Zırhı setini elde etmenin tek yolu. Kör bir kılıç bir savaşçının en büyük düşmanıdır ancak Warrior Kılıcı her zaman keskindir. Mitolojik cüce metallerinden işlenen Warrior Zırhı ilahi bir koruma sağlama kapasitesine sahip ve rivayete göre bizzat tanrılar tarafından kutsanmış.