Serial Cleaners
Serial Cleaners

Serial Cleaners, tek oyunculu bir gizlilik aksiyon suç hikâyesidir. Kaygısız 1990'ların en kanlı işlerini üstlenen dört eksantrik çete infazcısı arasında dönüşümlü oyna. Doksanları farklı hatırlamanın sebebi, onların kirli işleri olabilir.

Serial Cleaners

"Ben öyle hatırlamıyorum."

New York City, Yılbaşı Gecesi 1999. Bir çetenin dört profesyonel infazcısından oluşan sürpriz bir ekip, milenyuma girerken bir şeyler içmek ve kariyerlerinden söz etmek için bir araya gelir. Anlattıkları hikâyelerin ayrıntıları birbirini tutmamaya başladığında, örgütlerinin arkasındaki acı gerçek ortaya çıkar. On yıllık ortak bir geçmişin kutlaması olarak başlayan bu toplantı yavaş yavaş gergin ve tehlikeli bir çıkmaza girer.

Hayatlarının çok tuhaf bir döneminde onlarla tanış.

Tarantino'nun klasiklerinden kült suç gerilimlerine, sevilen aksiyonlu B filmlerinden daha fazlasına kadar 90'ların sinemasına selam gönderen Serial Cleaners, benzer yerleri, karakterleri ve sahneleri kendi tarzında bir araya getirerek cıvıl cıvıl bir iyimserlik ve altında yatan pek çok pislik ile geçen on yılı anlatıyor. Zengin oyun müziklerimiz, Doğu Yakası hip hop'tan endüstriyel metale ve rave'e kadar 20. yüzyılın sonuna damga vuran birçok türü barındırıyor. Doksanların müziklerini kulüplerde, festivallerde veya radyoda dinlemiş olman fark etmez; bizde hepsi var.

Sessizce ilerle. Duygusuzca infaz et. İz bırakmadan kaybol.

Dört karakter, dört bakış açısı, dört oyun tarzı. Şehirliler, kaba kuvvet, modern teknoloji becerileri veya eski usul numaralar... Bunların her biri aynı engeli farklı şekilde aşmanı sağlayacak. Duymak istediğin anlatım kısmını seçerek doğrusal olmayan hikâyede ilerleyeceğin yolu belirle ve ardından her göreve dikkatlice ya da küstahça yaklaş. Duruma ve tercih ettiğin deneyime bağlı olarak gizliliği, keşfi ve hızı kullan. Yeni milenyum başlamadan önce geçmişe sünger çekmek için cesetleri ve aleyhindeki diğer delilleri ortadan kaldır!

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10
İşletim SistemiWindows 10
İşlemci2.6 GHz Dört Çekirdek
İşlemciIntel Core i5 3 GHz / Ryzen 5 3 GHz
GPUGeForce GTX 950 / Radeon HD 7970
GPUGeForce GTX 1060 / Radeon RX 580
Bellek8
Bellek16
Depolama6
Depolama6
DirectX11
DirectX11
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce
(c) Draw Distance, Serial Cleaners Copyright© [2020] Draw Distance S.A. All rights reserved.