Shadowrun Returns Deluxe Edition
Shadowrun Returns Deluxe Edition

İçindekiler: Shadowrun Returns Oyunu, Shadowrun Returns Oyun Müzikleri, Shadowrun Returns Seçkisi - Oyun için yazılmış kısa hikâyeler içeren Resimli PDF ile Shadowrun Returns dünyasını daha yakından keşfet.
Özellikler

Shadowrun Returns Deluxe Edition

Siberpunk ile fantezinin buluştuğu eşsiz Shadowrun dünyası, 25 yıl önce yaratıldığından bu yana dev bir takipçi kitlesine ulaştı. Yaratıcı Jordan Weisman şimdi Shadowrun dünyasına geri dönerek bu klasik oyun kurgusunu tek oyunculu, sıra tabanlı taktiksel RYO olarak modernleştiriyor. Çarpık kentleşmenin yaygın olduğu mega şehir Seattle'da gizemli bir katili arama mücadelesinde, karanlık kenar mahallelerden şehrin en güçlü mega şirketlerine uzanan bir yola koyulacaksın.
Seattle'ın karanlığından sağ salim çıkabilmek için dikkatli davranmalı, diğer runner'larla yardımlaşmalı, teknolojinin ve büyünün güçlerinde ustalaşmalısın.

Shadowrun Returns Deluxe Edition içerikleri:

Shadowrun Returns Oyunu
Shadowrun Returns Oyun Müzikleri
Klasik Shadowrun SEGA ve SNES oyun müziklerinin bestecilerinin eseri olan Shadowrun Returns Oyun Müzikleri modern bir dokunuşla geçmişi yâd ediyor
Shadowrun Returns Seçkisi
Oyun için yazılıp Shadowrun'ın yaratıcısı Jordan Weisman tarafından düzenlenen kısa hikâyeler içeren resimli PDF ile Shadowrun Returns dünyasını daha yakından keşfet.

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3/Vista/Windows 7
İşletim SistemiWindows XP SP3/Vista/Windows 7
İşlemcix86 uyumlu 1.4 GHz veya daha hızlı işlemci
İşlemcix86 uyumlu 2 GHz veya daha hızlı işlemci
Bellek2 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Depolama2 GB HD alanı
Depolama2 GB HD alanı
Direct X9.0
Direct X9.0
Ekran KartıEn az 256 MB erişilebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D ekran kartı
Ekran Kartı512 MB erişilebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D ekran kartı
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce
© 2013-2018 Harebrained Holdings, Inc. All Rights Reserved. Shadowrun is a trademark of Microsoft. Published by Paradox Interactive AB.