Sheltered
Sheltered

Sheltered, derin ve duygusal bir hayatta kalma yönetimi oyunu. Küresel bir kıyametten sonra terk edilmiş bir sığınak bulan aile üyelerini koruma rolünü üstleniyorsun.
Özellikler
Nefes nefese kalmışsın, korkmuşsun, sığınak hava kilidi arkandan güçlü bir sesle kapanıyor. Dışarı çıkmak zorunda olmamak isterdin, ancak zorundasın. Pes etmek çok daha kolay olurdu. Ancak etmiyorsun. Zorluk, açlık, susuzluk. Korku. Neden hayata tutunduğunu sürekli kendine hatırlatıyorsun. Bunu neden yaptığını. Sonra duyuyorsun. "Babacığım, geri döndün." Eşinin yüzünde güller açıyor ve medikal malzemelerle dolu bir çantayı açıyorsun. Bunları nasıl topladığını onlara anlatmana gerek yok. Sen sadece bu çok zor zamanlarda bu küçük zaferinin tadını çıkarıyorsun.
Sheltered, "nuclear family" ("çekirdek aile") kavramına yepyeni bir anlam veren, kıyamet sonrası bir felaket yönetimi oyunu. Nükleer faciada milyarlarca canın yitirilmesinden sonra yakın ve kasvetli gelecek için ailenin evi olacak bir yer altı sığınağını güçlendirmek için yolunda karşına çıkan malzemeleri toplayabildiğin kadar toplamalısın.
Sheltered Image

Özellik Listesi

  • Aile her şeyden önce gelir: Aileni hayatta tut ve onları kıyamet sonrası acımasız dünyanın yıkımından koru.
  • Sığınağı bir eve dönüştür: Sığınağına iyi bak - onu güvenli tut, yaşanabilir kıl ve ailenin hayatta kalmak için yeterince kaynağa sahip olduğundan emin ol. Sığınağını tehlikelerden ve sızıntılardan koru!
  • Özelleştirme: Ailen senin için benzersiz olacak; cinsiyetlerini, isimlerini ve görünüşlerini belirleyebilirsin.
  • RYO mekanikleri: Ailen geliştikçe onların istatistikleri de gelişen deneyim ve travma sistemine uyum sağlayacaktır. Özellikler, güçlü yanlar ve zayıflıklar senin seçimlerine göre değişecek.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciÇift Çekirdekli İşlemci
İşlemciDört Çekirdekli İşlemci
Bellek4 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Depolama600 MB
DirectX9.0
Ekran KartıGeForce 7800, AMD HD 4600, Intel HD Graphics 3000 veya üstü
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi
Sheltered. Developed by Unicube and Team17 Digital Ltd © 2015. Published by Team17. Team17 are trademarks or registered trademarks of Team17 Digital Limited. All other trademarks, copyrights and logos are property of their respective owners.