Sid Meier's Civilization® VI Anthology Upgrade
Sid Meier's Civilization® VI Anthology Upgrade

Bu ürün, Civilization VI ana oyununu yayınlanan tüm Civ VI içeriklerinden oluşan eksiksiz koleksiyon olan Civilization VI Anthology'ye yükseltir. Altı DLC paketini*, Rise and Fall ile Gathering Storm genişleme paketlerini ve New Frontier Pass'in tam sürümünü içerir.

Sid Meier's Civilization® VI Anthology Upgrade

Tarihi strateji oyunu Civilization VI'de tek bir amacın var: Zamana meydan okuyacak bir imparatorluk kurmak. Yeni topraklar keşfet, teknolojik araştırmalar yap, düşmanlarını fethet ve dünyanın görüp görebileceği en büyük uygarlığı inşa etmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle rekabet et.
Efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier'in yarattığı Civilization, strateji oyunu tarihinde en bilinen ve bu alanda iz bırakmış oyun serilerinden biridir. Serinin bu en yeni oyununda dünyayla etkileşime girmek için daha önce hiç olmadığı kadar çok seçeneğin var. Bir lider seç ve gerçek yaşamına uygun olarak farklı hedeflere yönelik hareket et. Şehirler artık haritada fiziksel olarak genişliyor ve zafere ulaşmak için seçebileceğin beş yoldan birinde ilerlerken oyun boyunca yeni ve stratejik olanaklar sunuyor.
Bu ürün, Civilization VI ana oyununu yayınlanan tüm Civ VI içeriklerinden oluşan eksiksiz koleksiyon olan Civilization VI Anthology'ye yükseltir. Altı DLC paketini, Rise and Fall ile Gathering Storm genişleme paketlerini ve New Frontier Pass'in tam sürümünü içerir.
DLC paketlerinin tek tek satın alınmasıyla karşılaştırıldığında fiyat avantajı sağlar. Civilization VI için ayrı ayrı içeriklerden herhangi birine (genişlemeler veya DLC'ler gibi) sahipsen bu ürünü satın alma. Aksi takdirde söz konusu içerik için iki kez ücret ödemiş olacaksın.
Sid Meier's Civilization VI Anthology Upgrade şunları içerir:
CIVILIZATION VI: RISE AND FALL: Rise and Fall genişleme paketi, çağlar boyunca bir uygarlığı yönetirken oyuncular için yeni seçimler, stratejiler ve mücadeleler sunar. Genişleme paketi ile Muhteşem Çağlar ve Yöneticiler dâhil olmak üzere yeni oyun mekanikleri devreye girerken mevcut Diplomasi ve Hükûmet sistemleri de genişliyor ve oyuna 8 yeni uygarlık, 9 yeni lider, çok sayıda yeni birim, bölge, harika ve bina ekleniyor. Halkını refah içindeki Altın Çağa götürebilir misin? Yoksa imparatorluğun Karanlık Çağın zorluklarıyla yüz yüze mi kalacak?
CIVILIZATION VI: GATHERING STORM: Seride ilk kez iklim değişikliklerini oyuna dâhil eden bu genişleme paketiyle aktif bir gezegeni keşfet. Doğal felaketlere ve diğer Çevresel Etkilere göğüs ger, harika Mühendislik Projelerini tamamla ve elektrik enerjisini ve tüketilebilir kaynakları yönet. Gathering Storm ile birlikte bir Dünya Kongresi'nin yanı sıra yeni bir Diplomatik Zaferi koşulu da oyuna ekleniyor. Technology ve Civics ağaçlarına yepyeni bir çağın yanı sıra yeni uygarlıkların, liderlerin, birimlerin ve binaların eklendiği Gathering Storm, Civilization oyuncuları için muazzam miktarda içerik sunuyor.
NEW FRONTIER PASS: Seride ilk kez 6 yeni oyun modunun sunulduğu Civilization VI - New Frontier Pass ile dünyanın en muhteşem imparatorluğunu kurma görevine devam et. Tarihte ve efsanelerde yer alan kahramanları saflarına kat, Apocalypse Mode ile korkunç doğal felaketlere göğüs ger veya imparatorluğunu güçlendirebilecek veya çökertecek gizli topluluklarla birlikte oyna. Bu içerik paketiyle birlikte ayrıca 8 yeni uygarlık ve 9 yeni liderin yanı sıra birbirinden farklı yeni birimler, binalar, harikalar ve çok daha fazlası oyuna ekleniyor.
Ayrıca altı ek lider ve senaryo DLC paketleri!

Puanlar

GameSpot
Scott Butterworth yazdı
9 / 10
“The series that cemented the 4X strategy formula continues to stand the test of time with a stellar entry that adds richness and depth in expected places.”
PC Gamer
T.J. Hafer yazdı
93 / 100
“Sight, sound, and systems harmonize to make Civilization 6 the liveliest, most engrossing, most rewarding, most challenging 4X in any corner of the earth.”
Eurogamer
Stace Harman yazdı
Recommended
“Civ 6 harnesses the series' great strengths and adds wonderful new features of its own in an accessible and compelling entry.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi64 bit: Win7 / Win8.1 / Win10
İşletim Sistemi64 bit: Win7 / Win8.1 / Win10
İşlemciIntel Core i3 2.5 GHz veya AMD Phenom II 2.6
İşlemciDördüncü Nesil Intel Core i5 2.5 Ghz veya AMD FX8350 4.0 Ghz veya daha üstü
Bellek4 GB
Bellek8 GB
Depolama12 GB
Depolama12 GB
DirectX11
DirectX11
Ekran Kartı1 GB DirectX 11 Ekran Kartı (AMD 5570, NVIDIA 450 veya Intel Entegre Ekran Kartı 530)
Ekran Kartı2 GB DirectX 11 Ekran Kartı (AMD 7970 veya NVIDIA 770 veya üstü)
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince
  • METİN: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince
©2016-2019 Take-Two Interactive Software, Inc. Sid Meier's Civilization, Civilization, Civ, 2K, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software and their respective logos are all trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved.