Siege Survival: Gloria Victis
Siege Survival: Gloria Victis

Bir orta çağ şehri kuşatma altında ve şehrin düşmesini engelleyen yegâne şey bir avuç sivil. Hayatta kalma, strateji ve kaynak yönetimini karıştırarak istilacılara karşı duran birlikleri desteklemek için kampını kur, ikmal üret ve işgal edilmiş şehri yağmala.

Siege Survival: Gloria Victis

Gloria Victis'in orta çağ dünyasında geçen Siege Survival: Gloria Victis'te ülken istila edilmiş ve şehrin acımasız bir kuşatma altında.

Küçük bir grup sivil kalan son sığınakta köşeye sıkışmış durumda ve kanının son damlasına kadar savaşan savunma birliklerinin son umut kaynağı durumunda. İstilacılarla kendin savaşmıyor olabilirsin ancak şehrin kaderi senin ellerinde.
Başa çıkması zor düşman kuvvetlerine karşı ayakta kalan son askerlere destek ol ve destek kuvvetler gelene kadar dayan. Kampını kur, kaynakları yönet, gün içinde ikmal üret, gece vakti düşmüş şehirde kalanları toparla ve yeni sivil kuvvetler takviye et.

Puanlar

Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 Sp. 64 bit
İşletim SistemiWindows 7 Sp. 64 bit
İşlemciEn az 2.7 GHz ile Intel Core i3 veya AMD Athlon II X4
İşlemciEn az 3.2 GHz ile Intel Core i5 veya AMD Athlon II X4
Bellek4 GB
Bellek6 GB
Depolama10 GB
Depolama10 GB
DirectX11
DirectX11
Ekran KartıGeForce GT 740, Radeon HD 7750 - en az 1 GB GPU belleği
Ekran KartıGeForce GTX 960, Radeon HD 7970 - en az 2 GB GPU belleği
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: Almanca, Fransızca, İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İtalyanca, İspanyolca (İspanyolca), Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Portekizce, Japonca, Lehçe, Rusça, Korece
Prime Matter is a division of Koch Media GmbH, Austria. Prime Matter and its respective logos are trademarks of Koch Media GmbH