Smite

Eklenti

SMITE x Avatar Plus Paketi

Avatar: Son Hava Bükücü evreni Tanrıların Savaş Alanı'na giriyor. The Avatar Plus Paketi, bu yepyeni Savaş Bileti'nde bir başlangıç yapmanın en iyi yoludur. Şunları içerir: Avatar: Son Hava Bükücü Bileti Merlin, Skadi, Susano ve onların Ses Paketleri.

Smite Hakkında

Geliştirici
Titan Forge Games
Yayıncı
Hi-Rez Studios
Çıkış Tarihi
Etiketler
Rekabetçi
Çok Oyunculu
TEEN
Platform
Windows

SMITE Nihai Tanrı Paketi

Nickelodeon'un kült animasyon serisi Avatar: Son Hava Bükücü ve Korra Efsanesi'nin ikonik kahramanları yepyeni bir Savaş Bileti'nde Tanrıların Savaş Alanı'na giriyorlar.
Bu karma içerikte, topluluk tarafından beğenilen tanrıların kaplamaları olarak hayranların en sevdiği üç karakter bulunuyor: Aang Merlin, Zuko Susano ve Korra Skadi.
The Avatar Plus Paketi, bir başlangıç yapmanın en iyi yoludur! Avatar: Son Hava Bükücü Plus Bileti ile Korra Skadi Kaplamasının ve 25. seviyeye kadar olan tüm Savaş Bileti ödüllerinin kilidini anında aç. Ayrıca, bilete dâhil olan üç Tanrı'nın hepsini ve onların Ses Paketlerini de alacaksın.
Bu paket şunları içerir:
  • Avatar: Son Hava Bükücü Plus Bileti
  • Merlin, Susano, Skadi ve onların Ses Paketleri

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 64 veya üzeri
İşletim Sistemi
Windows 8/10 64 bit (en güncel Servis Paketi)
İşlemci
Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz
İşlemci
Intel Core i5 veya AMD Phenom II X3, 2.8 GHz
Bellek
4 GB
Bellek
6 GB
Depolama
30 GB
Depolama
30 GB
Ekran Kartı
Nvidia GeForce 8800 GT
Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (Latin Amerika), Türkçe
Oyun derecelendirmesi TEEN
© 2012 - 2020 Hi-Rez Studios, Inc. "SMITE", "Battleground of the Gods", "Titan Forge Games" ve "Hi-Rez Studios"; Hi-Rez Studios, Inc.in ABD'deki ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Tüm tescil ve telif malzemeleri sahiplerinin mülküdür. Tüm hakları saklıdır.Gizlilik İlkesi