Song of Nunu: A League of Legends Story™
Song of Nunu: A League of Legends Story™

Bu tek oyunculu macerada, Freljord'da annesini arayan küçük bir çocuk olan Nunu'yu oynuyorsun. En yakın dostun Willump'la donmuş tundranın derinliklerine gömülü gizemleri, masalları ve efsaneleri açığa çıkararak ilham verici bir öyküde yeni bir sayfa aç.

Song of Nunu: A League of Legends Story™

Olağanüstü bir dünyayı keşfet

Freljord'un akıl durduran harikalarını (ve tehlikelerini) açığa çıkar. Sihir dolu bir dünyaya git ve donmuş tundrada ilerlerken bu dünyanın kimsenin bilmediği harikalarını bul.

Akıl çalıştıran bulmacalar çöz

Freljord ürkütücü dağlardan kadim büyülere kadar beklenmedik engellerle dolu. Ama yanında bir yeti varsa tırmanamayacağın duvar yok! Maceranın bir sonraki basamağına ulaşmak için çevreni şekillendir, Willump'ın buz büyülerine yön ver ve flütünle şarkılar çal.

Duygusal bir öyküyü açığa çıkar

Umuda, ayrılığa ve buzdan doğan bir arkadaşlığa dair heyecanlı bir hikâye yaşa. Nunu ve Willump'la yolculuk ederken, Freljord'un en dikkatli korunan sırlarının ardındaki gerçeği keşfet.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiSystem requirements coming soon
ProcessorSystem requirements coming soon
MemorySystem requirements coming soon
StorageSystem requirements coming soon
Direct XSystem requirements coming soon
GraphicsSystem requirements coming soon
GraphicsDuyurulacak
Desteklenen Diller:
  • Audio: English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Spanish - Latin America, Spanish - Spain, Chinese
  • Text: English, Chinese - Simplified, Chinese - Traditional, French, German, Japanese, Italian, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Spanish - Spain, Spanish - Latin America, Thai, Vietnamese
© 2022 Riot Games, Inc. RIOT FORGE, SONG OF NUNU: A LEAGUE OF LEGENDS STORY ve ilgili tüm logoları Riot Games Inc.'nin ticari markaları, hizmet markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Geliştiren: Tequila Works. Tequila Works ®, Tequila Works S.L.'in ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.