Space Punks
Space Punks

Space Punks sona ermesini istemeyeceğin, aksiyon dolu bir oyundur. Tek tabanca takılarak ya da üç asi ile ekip kurarak gösterişli bir hikâyede zorlu görevlere atıl. Cephaneni yükseltmek ve en üst düzey galaktik baş belası olmak için görevlerden ganimet topla.

Bu bir Erken Erişim Oyunudur

Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.

Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.

Daha Fazla Bilgi Edin

Silahlar... Bir sürü Silah

Ve kılıçlar. Bir de el bombaları. Ayrıca ortalığı havaya uçurmada gerçekten çok iyi olan çeşitli araçlar. Galaksi boyunca tekmelenmeyi bekleyen çok fazla kıç var ve neyse ki tekmeleme işini yapmak için gereken botlara, araçlara ve uygun şekilde heyecan verici kişilik özelliklerine sahipsin.
SS5

Gürültü Yap, Fark Edil

Uzay gürültülü bir yerdir (mecazi olarak - aslında ölümcül, sessiz bir boşluktur), bu yüzden sesini (mecazi olarak) duyuracaksan, en gürültülü (mecazi anlamda) sen olmalısın. Daha fazla patlat, daha fazla kazan, daha fazla yağmala – sen (kelimenin tam anlamıyla) gezegen gezegen yağma yaparken büyük silahlar ve büyük nakit enerjisi, deli dolu asi mürettebatın için daha da büyük (tam olarak) galaktik ün anlamına gelir.
SS2

SS3

Anca Beraber Kanca Beraber

Ekibinde daha fazla hergele, daha fazla silah demektir ve daha fazla silah, daha fazla şeyin havaya uçması ve ayrıca her yönden memnuniyet verici bir şekilde daha yüksek bir genel katliam seviyesi anlamına gelir. Patlamalar ne kadar büyükse, ün ve servet de o kadar büyük olur - yıldızlararası toplulukta işler böyle yürüyor! Arkanı kollayan tetiği çekmeye hazır asilerle iyi yerlere geleceksin evlat.
SS1

SS6

SS4

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim SistemiWindows 10
Windows İşletim SistemiWindows 10
Windows İşlemciIntel Core i7- 3770 @ 3,5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4 GHz
Windows İşlemciAMD Ryzen 5 2600X veya Intel Core i7-6900X
Windows Bellek8 GB RAM
Windows Bellek8 GB RAM
Windows Depolama10 GB
Windows Depolama10 GB
Windows DirectX11
Windows DirectX11
Windows Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 970/1060 veya ATI Radeon R9 serisi
Windows Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1080 veya ATI Radeon RX 5700 XT
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce
© 2021 Jagex Limited ("Jagex"). All rights reserved. "Space Punks" is a trade mark owned by Jagex. Developed by Flying Wild Hog Development Limited. Published by Jagex.