SuchArt SSS
SuchArt SSS

Neden Erken Erişim?

Özetle, sizden geri bildirim alabilmek için! SuchArt, tutkuyla (gerçekten) yapılmış bir oyun ve biz de bu oyunu mümkün olan en iyi ve benzersiz şekilde geliştirmek istiyoruz. Topluluğun fikirlerine önem vermek de bu sürecin bir parçası.
Oyuncuların ilerideki geri bildirimlerine dayanarak oyuna yeni özellikler ve fırsatlar eklemeye devam etmeyi planlıyoruz ve Erken Erişimin de bu devamlı geliştirmeler için en iyi seçenek olduğunu düşündük.

Oyunun güncel durumu nedir?

Oyun hâlihazırda tamamen oynanabilir durumda ve şaheserler yaratmanız için size yalvarıyor. Başlangıçta öngörülen tüm temel özellikler uygulanmış durumda ve eksiksiz bir hikâye ile birlikte oynayacak çok miktarda içerik var.

Oyun ne kadar süre Erken Erişimde olacak?

Muhtemelen bir yıl kadar fakat kesin süre, geliştirme ihtiyaçları ve
eklemeye karar verdiğimiz özellik sayısı ile ek içeriğe göre belirlenecek. Sonuç olarak tam sürüm, oyunun hazır olduğuna kanaat getirdiğimizde yayınlanacak.

Tam sürümün Erken Erişim sürümünden farkı ne olacak?

Oyun, büyük olasılıkla önceden belirlenmiş bir dizi özellik yerine topluluktan aldığımız geri bildirimlere göre gelişecek. Ancak daha fazla içerik (boyama araçları, mobilyalar, komisyonlar, ödüller vb.), birkaç ekstra özellik ve biraz daha genel iyileştirme bekleyebilirsin.

Oyunu ne sıklıkla güncelleyeceksiniz?

SuchArt, genel anlamda tek bir kişi tarafından geliştiriliyor. Bu kişinin de zaman ve enerji kaynakları tabii ki sınırlı. Bu nedenle yılda en fazla 2 büyük güncelleme yayınlamayı planlıyoruz. Ancak, elbette ki gerektiğinde hata düzeltmeleri ve küçük yamalar olacaktır. Ayrıca, biz yeni özellikleri/içeriği geliştirirken ve bunlar büyük güncellemelerde yayınlanmadan önce oyuncuların test etmemize yardımcı olabilecekleri, herkese açık ve istikrarsız bir beta sürümü de olacak.

Güncellemeler sırasında ilerlemem kaydedilecek mi?

Evet!

Geri bildirim ve hata raporu gönderebilir miyim?

Tabii ki! Geri bildirimini Discord sunucumuza iletebilirsin (Yalnızca İngilizce lütfen).