Super Squad
Super Squad

Super Squad, ekiplerin mutlak zafer için tüm çılgınlığıyla stratejik savaşa tutuştuğu takım tabanlı Çok Oyunculu bir Shoot-'Em-Up (MOSH) oyunudur. Taktikler, takım çalışması ve çevik reflekslerin yanı sıra yukarıdan aşağıya nişancı kontrolleri ve sayısız destansı yetenek büyük önem arz ediyor.
Türler
Özellikler

Bu bir Erken Erişim Oyunudur

Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.

Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.

Daha Fazla Bilgi Edin

Super Squad

Daha Hızlı Kaç, Daha Hızlı Ateş Et, Daha Hızlı Düşün

Super Squad, MOBAların ve öldürmeceli oyunların çılgın oyun tarzları ile en sevdiğin gerçek zamanlı strateji oyunlarının stratejik karar verme yönünü birleştirerek çevik parmaklar ve keskin bir zekâ isteyen bir oyundur.

Çok Yönlü Karakterler

Benzersiz becerilere sahip Trooper'ların başına geç ve bu becerileri kullanarak rakip Ekibi yok et. Ekibini iri kemikli Skull Crusher ile destekle, Florp olarak takımını savaşırken iyileştir ve ek güçler ver veya yenilmez Sarge ile tamamen hasar odaklı git ve öldürme sayın katlanarak artsın. Nasıl oynamak istersen, senin için her rol var!

Trooper Gibi Savaş, General Gibi Planla

Fırlatma anahtarlarını toplayıp rakip üsse füze yağdırarak Askeri Üs içerisinde yarış. Yeni Mars'ın (New Mars) işgaline ışınlanarak rakip ana gemisini düşürmek için saldır. Bu tüm zamanların en çılgın karışımına yeni mod, harita ve Trooper seçenekleri getiriyoruz.

Harita Sallayan Beceriler

Her Trooper'ın kendine has iki yeteneği ve ayrıca bir takımda kendi rolleri ve silahları vardır. Rakiplerine yere gömmek ve ardından onları mayınlarınla gökyüzüne yollamak için Tharlin'le veya kancanla kargaşaya girip çıkabildiğin ve rakiplerini uzun mesafeden yere mıhlayabildiğin Crow'la oynayabilirsin. Her Trooper'ın özgün görünüşü ve ustalaşabileceğin oynanış tarzı vardır!

Oyuncu Odaklı Tasarım

Super Squad'ın oyuna para harcama kararlarından bağımsız olarak herkes için eğlenceli olmasını sağlamaya kararlıyız. Bu da düzenli yeni içerik, ödedikçe kazan mekaniği olmaması ve rekabetçi oyuna devamlı destek anlamına geliyor.

Eklentiler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
OSWindows 7/8.1/10 64-Bit
OSWindows 7/8.1/10 64-Bit
Processor2.6 GHz Dual Core
Processor3.2 GHz Quad Core
Memory4 GB RAM
Memory8 GB RAM
Storage16 GB Available Space
Storage16 GB Available Space
Direct XDX 11
Direct XDX 11
GraphicsNvidia GTX 460 or equivalent
GraphicsNvidia GTX 560 or equivalent
OtherBroadband Internet Connection
OtherBroadband Internet Connection
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce
Copyright 2021 Bad Fox Studios, Inc. All Rights Reserved.