Super Squad SSS
Super Squad SSS

Super Squad'ı geliştirmeye devam ederken bir yandan da toplulukla etkileşim hâlinde olabilmek için Erken Erişim ile çıkış yapıyoruz.

Oyun tam olarak ne kadar süreyle Erken Erişimde kalacak?

Super Squad'ın tam sürümünü 2021'in son çeyreğinde çıkarmayı hedefliyoruz.

Tam sürümün Erken Erişim sürümünden farkı ne olacak?

Erken Erişim boyunca ek Trooper'lar, haritalar ve oyun modları gibi yeni içerikler eklemeyi planlıyoruz. Erken Erişim'de bu gibi içerikler oyunun tam sürümü yayınlanana kadar düzenli olarak eklenmeye devam edecek. Ayrıca oyunun bazı bölümlerini ve hatalarını düzenleyip dengeleyeceğiz ve oynanış konusunda topluluğun geri bildirimlerini toplayacağız.

Erken Erişim sürümü şu anda ne durumda?

Oynaması ücretsiz sürümünde oyuncular temel oyunu ilk oyun modumuz olan "Missile Strike" ile deneyimleyebilirler. Bu oyun modu 2 haritada kullanılabilir olacak ve oyuncular tüm Trooper karakterleri arasından 6 tanesini rotasyonlu olarak oynayabilecekler. Ayrıca tüm Trooper karakterlerini açmak için Super Pack satın alma seçeneğine de sahip olacaklar.

Erken Erişim sürecinde ve sonrasında oyunun ücreti değişecek mi?

Hayır, temel oyun hep oynaması ücretsiz olacak ve Super Pack'in ücreti hiç değişmeyecek.

Geliştirme sürecine topluluğu nasıl dâhil etmeyi planlıyorsunuz?

Discord, Reddit, sosyal medya ve web sitemiz üzerinden bulabileceğiniz düzenli güncellemeleri paylaşacağız. Topluluk ayrıca bu platformları bizimle görüşlerini, geri bildirimlerini veya oyun hakkında aklından geçenleri paylaşmak için kullanabilecek. Oyuncular tarafından sıklıkla dile getirilen geri bildirimler kendi aramızda tartışılacak ve eğer bu değişiklik mümkünse oyun içerisine dâhil edilecek.