SUPERHOT: Mind Control Delete

SUPERHOT ve SUPERHOT VR'ı temel alan MIND CONTROL DELETE, SUPERHOT'ın kendine özgü güç fantezisini sürdürüyor.

SUPERHOT: Mind Control Delete Hakkında

Geliştirici
SUPERHOT Team
Yayıncı
SUPERHOT Team
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
FPS
Nişancı
TEEN
Platform
Windows
Çığır açan SUPERHOT serisinin merakla beklenen üçüncü oyunu olan MIND CONTROL DELETE, daha fazla hikâye ve özel oynanışla SUPERHOT dünyasının iç yüzünü daha fazla yansıtıyor. Ağır çekimli yıkım dansına her zamankinden çok daha uzun süre devam et.  
Yeni yetenekler ve yeni silahlardan oluşan bir cephaneliğe sahipsin. Zaman yalnızca sen hareket ederken akıyor. Düşmanlar her taraftan akın ediyor. Giderek artan zorluklarda düzinelerce çatışmayı kazanmak için ateş etme, kesme ve patlatma gibi yöntemlerle tüm kontrol sana ait. Çekirdeğe yaklaştıkça daha da güçleneceksin. Anlamını öğrenmeyi çok istediğin değerli bilgi hakkındaki ufak parçaları açığa çıkarıyorsun.
Superhot Mind Control Delete Image
Ateş edip kesiyorsun. İlerliyorsun. Tekrarlıyorsun. Tekrarlıyorsun. Tekrarlıyorsun. Bu bir ritüele dönüşüyor. Tekrar bir anlam ifade etmeye başlıyor. Bir an durup düşünüyorsun. Daha önce burada bulunmuştun. Pek çok kez. Belki bu kez bir anlamı olur. Her şey patlıyor ve aksiyon başlıyor. Bu kez farklı olacağını umuyorsun.
SUPERHOT ve SUPERHOT VR'ı temel alan MIND CONTROL DELETE, SUPERHOT'ın kendine özgü güç fantezisini sürdürüyor. MIND CONTROL DELETE özellikleri:
Superhot Mind Control Delete Image

ÖZELLİKLER

  • Daha önceki oyunlardan çok daha büyük. MCD, seni patlayıcılık düzeyi gittikçe artan bir ağır çekim çatışma dünyasının içine çekiyor.
  • Elinin altında her zamankinden daha fazla mekanik hazır bekliyor. Düşmanlarını zekice alt etmek ve onlara üstünlük kurmak için farklı oyun tarzları, farklı karakter yapıları ve farklı yolları deneyimle.
  • Oyunda ilerledikçe biriken daha fazla güç. Her zamankinden daha tehlikeli düşman dalgalarına karşı koymak için yetenekleri, hack'leri ve özel teknikleri bir araya getir.      
  • Kontrol edebileceğin ve düşmanların sana karşı kullanabileceği daha fazla karakter. Daha ölümcül ve daha akıllı düşmanlara karşı numaralarını ve silahlarını test et.
  • Neredeyse dört yıl süren Erken Erişim gelişimine yapılan daha fazla düzenleme. MCD, bugüne kadarki tüm SUPERHOT'lardan daha rafine, keskin ve parlak bir deneyim sunuyor.
  • Daha fazla anlam mı?
Superhot Mind Control Delete Image
Bu oyun VR destekli mi? Bu oyun VR destekli olacak mı?
MCD, VR destekli olmayan, normal bir oyundur. Bu oyun, geleneksel ekranlar ve daha uzun oyun oturumları için tasarlandı. SUPERHOT VR oynadıysan ve keyif aldıysan, orijinal SUPERHOT'ı ve MCD'yi oynarken de mutlaka keyif alacaksın.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 10
İşletim Sistemi
Windows 10
İşlemci
Intel Core i3-4130
İşlemci
Intel Core i5-4690
Bellek
2 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Ekran Kartı
GeForce GTX 650 (1024 MB Ram)
Ekran Kartı
GeForce GTX 660 (2048 MB Ram)
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN:İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Japonca, Macarca, Çekçe, Almanca
Oyun derecelendirmesi TEEN
© 2019 SUPERHOT Sp. z o.o. All rights reserved. SUPERHOT logo is a trademark or registered trademarks of SUPERHOT company. All other trademarks are property of their respective owners.Gizlilik İlkesi