Teamfight Tactics
Teamfight Tactics

Üstünlük için yapılan tur temelli savaşta League of Legends şampiyonlarından oluşan ve sürekli değişen takımlar için yeni şampiyonlar seç, onları yerleştir ve hükmet. Rakiplerini zekânı kullanarak alt et ve ilerledikçe farklı taktikler uygula—strateji tamamen sana bağlı.

Teamfight Tactics

League of Legends'ın yapımcısının geliştirdiği stratejiye dayalı muhteşem bir PvP oyunu olan Teamfight Tactics'de takım kurma becerilerini test et.
8 oyuncunun birbiriyle kapıştığı savaşlarda birimlerini seçerken, konumlandırırken ve zafere ulaşmak için mücadele ederken stratejik dehanı konuştur. Yüzlerce takım kombinasyonu ve sürekli gelişen meta sayesinde her strateji başarılı olabilir; fakat sadece bir oyuncu savaşı kazanabilir.
Çeşitli sosyal ve rekabetçi modlarda sıraya gir, sonra da rakipleri zekânla alt ederek sona kalan oyuncu ol ve zirveye ulaş!

YENİ SETİ KEŞFET

Cihazlar ve Buluşlar'da içindeki deli bilim insanını keşfet. Yeni güncellemede yeni bir şampiyon kadrosu ve set mekaniği var: Hextech Eklentileri. Bu sette başka neler mi geliyor? Sevdiğin şampiyonların mini minnacık hâlleri: Chibi Vi, Jinx ve Ekko!

TAKIMINI KUR

Ortak bir şampiyon havuzundan seçtiğin birimlerle durdurulamaz bir ordu oluştur ve daha sonra her tur bir rakibinle savaşarak sona kalan oyuncu ol. Rasgele gelen şampiyonlar ve oyun içi olaylar her oyunun farklı olmasını sağlıyor. Yaratıcılığını ve kıvrak zekânı kullanarak gidişatı lehine çevir.

MÜCADELE HER YERDE

PC, Mac ve mobildeki arkadaşlarına meydan oku ve rakiplerini yok et. Dostlarınla birlikte sıraya gir ve ne kadar iyi bir taktik ustası olduğunu herkese kanıtla.

BASAMAKLARI TIRMAN

Eşleştirme sistemi harika bir rekabet deneyimi sunuyor ve bu da rakiplerini alt etmenin sayısız yolu olduğu anlamına geliyor. Her bir oyunu kaçıncı bitirdiğine bağlı olarak Demir'den Şampiyonluk Aşaması'na kadar uzanan sıralamalarda yüksel. Her setin sonunda dağıtılan özel dereceli ödüllerini kapmak için tırmanışına devam et!

TARZINI YANSIT

Özelleştirilmiş arenalar, çatapatlar ve ifadelerle her karşılaşmada tarzını yansıt. Ardından en sevdiğin chibi şampiyon veya minik efsaneyle savaş alanına gir! Yeni görünümleri sadece oyunu oynayarak kazan veya TFT Mağazası'ndan al.

OYNADIKÇA KAZAN

Yeni Cihazlar ve Buluşlar Kartı'yla bedelsiz ganimetler kazan veya kartını geliştirerek özel ödülleri aç!
Teamfight Tactics'i hemen indir ve oyna!

Özellikler

Windows
Mac OS
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWin 7, 8, 10
İşletim SistemiWin 10
İşlemciIntel Core i3-530 / AMD A6-3650 / ARM: desteklenmiyor
İşlemciIntel Core i5-3300 / AMD Ryzen 3 1200 / ARM: desteklenmiyor
Bellek2 GB
Bellek4 GB
Depolama16 GB HDD
Depolama16 GB HDD
Ekran KartıNVIDIA GeForce 560 / AMD Radeon HD 6950 / Intel UHD
Ekran KartıNVIDIA GeForce 9600GT / AMD HD 6570 / Intel HD 4600 Entegre Grafik İşlemcisi
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Japonca, Korece, Geleneksel Çince, Vietnamca, Basitleştirilmiş Çince, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Lehçe, Arapça, Çekçe, Yunanca, Macarca, Rumence, Tayca
  • Metin: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Japonca, Korece, Geleneksel Çince, Vietnamca, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Lehçe, Arapça, Çekçe, Yunanca, Macarca, Rumence
© 2019-2021 Riot Games, Inc. TEAMFIGHT TACTICS and any associated logos are trademarks, service marks, and/or registered trademarks of Riot Games, Inc.