Tetris® Effect: Connected
Tetris® Effect: Connected

Tetris® Effect: Connected yepyeni eşli ve rekabetçi çevrim içi ile yerel çok oyunculu modları ile Tetris Effect'e ününü kazandıran çok çeşitli bağımlılık yapıcı ve yenilikçi tek oyunculu modlara tamamen yeni ve sağlam bir çok oyunculu genişletme ekliyor!

Tetris® Daha Önce Hiç Görmediğin, Duymadığın veya Hissetmediğin Bir Şekilde

UYARI: Tetris® Effect geleneksel olarak Yüksek Çözünürlüklü ya da tamamen içine çeken bir VR (Oculus Rift ve HTC VIVE) deneyimi ile oynanabilir.
Yeni Tetris® Effect: Connected güncellemesi oyuna Çapraz Platform Çok Oyunculu desteği getiriyor. Farklı platformlardaki oyuncular yeni Room ID özelliği ile kolaylıkla Friend Match (Dostluk Karşılaşması) odalarına katılabilir.
Seyirci Modu (Spectator Mode), Dostluk Karşılaşmalarında kullanılabilir. Bir odaya en fazla 8 oyuncu katılabilir, bu yüzden moda bağlı olarak maksimum izleyici sayısı Bağlantılı Mod'da (Connected Mode) 5 ve herhangi bir 1'e 1 modda 6 olabilir.
Classic Score Attack'teki yeni bir seçenek orijinal Tetris'in European (PAL) sürümünün kopyasını yapma olanağı sunacak. Bu sürümün kare hızı daha düşük, yatay hızı daha yüksek ve ilerleyen bölümlerde yer çekimi daha yüksek.
Bölge Savaşındaki (Zone Battle) yeni seçenek oyunu yavaşlatacak. Yavaş Mod'da (Slow Mode) daha uzun giriş gecikmesi ve daha yavaş yatay hareket var.
NOT: Bu seçenekler yalnızca Dostluk Karşılaşması ve ve Yerel Karşılaşmalarda (Local Match) kullanılabilir. Dereceli Karşılaşmalar (Ranked Match) her zaman varsayılan ayarlarla oynanır.
===
Tetris Effect: Connected yepyeni eşli ve rekabetçi çevrim içi ile yerel çok oyunculu modları ile Tetris Effect'e ününü kazandıran çok çeşitli bağımlılık yapıcı ve yenilikçi tek oyunculu modlara tamamen yeni ve sağlam bir çok oyunculu genişletme ekliyor!
Tetris Effect: Connected daha önce hiç görmediğin, duymadığın ya da hissetmediğin bir Tetris® deneyimi—tüm zamanların en popüler bulmaca oyunlarından birinin inanılmaz bağımlılık yapıcı, benzersiz ve nefes kesici bir şekilde mükemmel yeniden yapımı, üstelik ödüllü Rez Infinite ve efsanevi bulmaca oyunu Lumines'in yapımcılarından.
Müzikler, arka planlar, sesler, özel efektler—Tetris parçalarına kadar her şey canlı, dans ediyor, parıldıyor ve oynayış tarzınla uyumlu olarak patlıyor, böylece oyunun 30'dan fazla bölümü ve 10'dan fazla modunu yeniden oynamak istiyorsun.
Zihnin için bir meydan okuma ve duyuların için bir ziyafet, Tetris Effect: Connected yeniden Tetris oynamak için muhteşem bir bahane... ve yeniden... ve yeniden, ve yeniden ve yeniden ve yeniden ve yeniden ve yeniden ve yeniden...

Puanlar

Eurogamer
Christian Donlan yazdı
Essential
“Tetris gets the Tetsuya Mizuguchi makeover, to dazzling effect.”
PC Gamer
yazdı
90 / 100
“Whole new sensory layers make Tetris Effect the best version of an already timeless game.”
IGN
Dan Crowd yazdı
8.5 / 10
“Tetris Effect turns the game you know into something you've likely never experienced.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel i3-4340
İşlemciIntel i5-4590 (VR için gerekli)
Bellek4 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Ekran KartıNVIDIA GTX 750 Ti eş değeri veya üstü
Ekran KartıNVIDIA GTX 970 eş değeri (VR için gerekli)
DirectXSürüm 11
DirectXSürüm 11
Depolama5 GB kullanılabilir alan
Depolama5 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir
Ek Notlar64 bit işlemci ve işletim sistemi gerekir
Ek NotlarVR için GTX 1070 veya üstü önerilir
Ek NotlarVR için GTX 1070 veya üstü önerilir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce, Japonca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Tayca
Tetris ® & © 1985~2021 Tetris Holding. Tetris Effect produced and published by Enhance Experience, Inc. Developed by Resonair, Monstars Inc. and Stage Games. All Rights Reserved. Unreal, Unreal Engine and the circle-U logo are trademarks or registered trademarks of Epic Games, Inc. in the United States and elsewhere.