Sezon Bileti
Sezon Bileti

Amerikan Motorsporları maceralarını Sezon Bileti ile geliştir. Üç özel araç da dahil olmak üzere 25 araca anında erişim sağla, oyun içi mağazada kalıcı %20'lik indirim kazan ve çok daha fazlasından yararlan!
Türler
Özellikler

THE CREW 2 - Sezon Bileti

Amerikan Motorsporları maceralarını Sezon Bileti ile geliştir. Üç özel araç da dahil olmak üzere 25 araca anında erişim sağla, oyun içi mağazada kalıcı %20'lik indirim kazan ve çok daha fazlasından yararlan!
The Crew 2 yeteneklerini gösterme ve çok yönlü ustalığını geliştirerek motor sporları şampiyonu olma imkanı sunuyor.
MOTORNATION'A HOŞ GELDİN – KARADA, HAVADA VE DENİZDE ZORLU GÖREVLER SENİ BEKLİYOR
Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York'un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon'un her metresini keşfet! Rüyalarını süsleyen hiper araçlarını ve efsanevi Amerikan motorlarını kullan, en çevik akrobasi uçaklarının ve su motorlarının dümenine geç. Bu bütünüyle yeniden tasarlanmış Amerika'da eğlenceli ve zorlu deneyimlerin sonu yok!
ARAÇLAR ARASINDA ANINDA GEÇİŞ YAP VE %100 KESİNTİSİZ BİR DENEYİM YAŞA
The Crew 2'de favori aracının direksiyonuna geçip açık bir dünyayı keşfediyorsun. Fast Fav özelliği sayesinde, tek bir tuşa basarak bir araçtan diğerine geç ve bu muazzam ve kesintisiz açık dünyanın sunduğu bütün potansiyeli deneyimle. Rüyalarının arabasına bin ve Los Angeles sokaklarında dolaş, oradan çevik akrobasi uçağının kokpitine geçerek gökdelenlerin üzerine yüksel ve Hollywood'un muhteşem manzadasına yukarıdan bak, sahile ulaşıp Pasifiğin sularına indikten sonra müthiş bir sürat motoruna geçiş yap. Eğlence ve heyecan olasılıkları sınırsız!
ŞAMPİYON MU OLMAK İSTİYORSUN, OL
Ülkenin dört yanındaki farklı motor sporları gruplarına katıl: Sokak yarışçıları, profesyoneller, off roadcular ve serbest stilciler seni bekliyor. Her biri seni yeni yolculuklara çıkaracak, kendi motor sporları disiplini ve kültürleri ile tanıştıracaklar. Yarışlara katıl, meydan okumalara yanıt ver, kendi kişisel tarzını oluştur ve geliştir, rüyalarının araçlarını topla, kişiselleştir ve sergile, ve nihayet Amerikan motor sporları dünyasına damganı vur.

Puanlar

GamesRadar+
Alex Avard yazdı
“A successful sequel where it counts the most, only a few potholes slow The Crew 2 down in its drive to become the ultimate road trip.”
PC Gamer
Andy Kelly yazdı
55 / 100
“An impressively huge, occasionally beautiful map doesn't make up for mediocre driving and a lack of multiplayer options.”
IGN
Luke Reilly yazdı
7 / 10
“The Crew 2 is big, confident, and stuffed with arcade racing action but it's an uneven and unfinished package.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşletim SistemiWindows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşlemciIntel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6100 @ 3.3 GHz veya eşdeğeri
İşlemciIntel Core i5-3470 @ 3.2 GHz veya AMD FX 6350 @ 3.9 GHz veya eşdeğeri
RAM8 GB
RAM8 GB
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 660 veya HD 7870 (Shader Model 5.0 veya üzeri ile 2 GB VRAM)
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1050 (2GB) veya GTX 760 (4GB) veya AMD R9 270X (2GB) veya üzeri
Çözünürlük1080p
Çözünürlük1080p
Video Ön AyarıDüşük
Video Ön AyarıYüksek
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Portekizce (Brezilya), Rusça
  • Metin: Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Portekizce (Brezilya), Rusça, Arapça, Felemenkçe, Lehçe, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince
©2019 Ubisoft Entertainment. Tüm Hakları Saklıdır. The Crew 2, Ubisoft ve Ubisoft logosu, ABD ve/veya diğer ülkelerde Ubisoft Entertainment'ın ticari markalarıdır.