Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Season Pass
Season Pass

Ajanının macerasına önemli genişletmeler, özel kıyafetler ve özel avantajlarla devam et. Hepsi birlikte Tom Clancy's The Division Sezon Kartı ile müthiş bir fiyata!
Türler
Özellikler

Tom Clancy's The Division Season Pass

The Division Sezon Kartı ile bir yıl içinde çıkacak üç büyük genişletmenin hepsine, çeşitli özel kıyafet setleri ve ilk gün kişiselleştirme seçeneklerine ve Kart sahiplerine özel aylık çıkacak avantajlara erişim kazan, hem de müthiş fiyata!
Her genişletme The Division'ı daha da geliştirirken ajanının New York'u ele geçirme mücadelesini yeni içerikler, kıyafetler ve oyunlarla zenginleştirerek sürdürüyor:
  • Genişletme I: Yeraltı
  • Genişletme II: Hayatta Kalma
  • Genişletme III: Son Kavga
Sezon Kartı ile Ajanın bir adım öne geçecek. İlk Gün, yakın mesafe çatışmalar için özel olarak yapılmış emsalsiz Kesik Namlulu Tüfeğin kilidini açacaksın. Ayrıca, bir dizi özel kıyafet ve silah görünümü de senin olacak.
The Division yalnızca çevrimiçi oynanan bir oyundur; oyunu indirmek ve oynamak için çevrimiçi bağlantı gereklidir.

Sürümler

Puanlar

Game Informer
Matt Bertz yazdı
8 / 10
“The spongy, fantastical gunplay stands at odds with the Tom Clancy brand, but The Division features some great combat arenas and a well designed loot system that keeps you coming back for better gear”
GameSpot
Scott Butterworth yazdı
8 / 10
“Despite oddly overpowered enemies and repetitive level grinding, The Division succeeds thanks to its rich world, strong campaign, and impressive online functionality.”
Eurogamer
Martin Robinson yazdı
Recommended
“Smart, stupid and scrappy, The Division is an ambitious online RPG that delivers strategy and spectacle in equal measure.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşletim SistemiWindows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşlemciIntel Core i5-2400 | AMD FX-6100 veya üstü
İşlemciIntel Core i7-3770 | AMD FX-8350 veya üstü
RAM6 GB RAM
RAM8 GB RAM
GPU2 GB VRAM'li NVIDIA GeForce GTX 560 (mevcut eş değeri NVIDIA GeForce GTX 760) | 2 GB VRAM'li AMD Radeon HD 7770 veya üstü
GPUNVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290 veya üstü
Direct XSürüm 11
Direct XSürüm 11
Depolama40 GB
Ek NotlarGeniş bant internet bağlantısı
Ek NotlarBu masaüstü kartların dizüstü modelleri, performans şartlarını en az minimum yapılandırma olacak şekilde karşılıyorsa çalışabilir. Desteklenen donanımların güncel bir listesi için lütfen web sitemizde bu oyunun SSS bölümünü ziyaret edin: http://support.ubi.com/
Oturumlar
Ubisoft hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Rusça, Brezilya Portekizcesi, Japonca
  • Menüler + Yalnızca Altyazılar: Felemenkçe, Lehçe, Çekçe, Macarca, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince
  • Yalnızca Altyazılar: İsveççe, Danca, Norveççe, Fince
© 2015 Ubisoft Entertainment. Tüm Hakları Saklıdır. Tom Clancy's, The Division logosu, Soldier Simgesi, Ubisoft ve Ubisoft logosu, ABD'de ve/veya diğer ülkelerde Ubisoft Entertainment'ın ticari markalarıdır.