The Escapists 2 - Big Top Breakout
The Escapists 2 - Big Top Breakout

Yaklaş! Biraz daha yakına gel ve bugüne kadarki en eğlenceli hapishaneden kaçmayı dene! Bu tuhaf hapishane ortamında bugüne kadarki en büyük kaçış planını yapmak için bulacağın, oluşturacağın ve kullanacağın yeni eşyalar var. Palyaçoluk yapmayı bırak ve Big Top Breakout'a gel!
Türler
Özellikler

The Escapists 2 - Big Top Breakout

Big Top Breakout'ta bir palyaçonun hayatı seni bekliyor!
Yaklaş! Yaklaş! Biraz daha yakına gel ve bugüne kadarki en eğlenceli hapishaneden kaçmayı dene! Big Top Breakout, bir sirkte geçen ömür boyu hapisten bekleyebileceğin tüm çanları, düdükleri ve sulu çiçekleri içeriyor. Gezici bir sirkte palyaço olarak cezanı çekerken aslan terbiye ederek, yüz boyayarak ve balon hayvanlar yaparak ekmek paranı çıkarmanın yanı sıra, biletli sirk izleyicilerine numaralarını sergilemek için Show Time'a katılman gerekiyor.
Bu tuhaf hapishane ortamında bugüne kadarki en büyük kaçış planını yapmak için bulacağın, oluşturacağın ve kullanacağın yeni eşyalar var. Özgürlüğe yelken mi açacaksın, yoksa kalan günlerini suratına pasta yiyerek Strongmen'in ve azılı nöbetçi kanişlerinin denetimi altında mı geçireceksin? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var; palyaçoluk yapmayı bırak ve Big Top Breakout'a gel!
Big Top Breakout tek başına veya Season Pass dâhilinde mevcuttur.

Puanlar

Gaming Nexus
Dave Gamble yazdı
8.5 / 10
“The Escapists 2 is a worthy successor to the highly popular The Escapists. The improvements to the overall look, feel, and sounds of the original make this one very much worth picking up.”
Game Informer
Kimberley Wallace yazdı
7 / 10
“Plenty to discover, but tedium sets in quickly, particularly when faced with an abrupt loss of progress”
Metro GameCentral
GameCentral yazdı
8 / 10
“A great sequel that refines and improves the original prison break format with more variety, better graphics, and some fun multiplayer.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 (32 bit sürümleri)
İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 (64 bit sürümleri)
İşlemciIntel Core Duo E6600 @ 2.4GHz
İşlemcii5-2500k@3.3GHz, AMD FX 6300 3.5GHz
GPUIntel 4400, GeForce GT 8800, AMD Radeon HD 4650
GPUGeForce GTX 750, AMD R7 370
RAM2 GB
RAM4 GB
Depolama4 GB
Depolama4 GB
DirectX Sürümü11
DirectX Sürümü11
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca
The Escapists 2, Mouldy Toof Studios ve Team17 Digital Ltd tarafından geliştirildi. © 2019. Team17 Digital Ltd tarafından yayınlandı. Tüm ticari markalar, telif hakları ve logolar kendi sahiplerine aittir.