Dungeons and Duct Tape
Dungeons and Duct Tape

Dikkat dikkat, kraliyete karşı işlediğin suçlardan dolayı hayatının kalan günlerini zindanda geçirmeye mahkum edildin! Bu orta çağ haritasında, görkemli kaleden kaçmak için bulabileceğin, oluşturabileceğin ve kullanabileceğin yeni eşyalar bulunuyor.
Türler
Özellikler

The Escapists 2 - Dungeons and Duct Tape

Dikkat dikkat, kraliyete karşı işlediğin suçlardan dolayı hayatının kalan günlerini zindanda geçirmeye mahkum edildin! Yakınlardaki nalbantta işe girmeye veya müthiş bir ut performansıyla diğer mahkumları ve gardiyanları eğlendirmeye ne dersin? Kalenin içini keşfet ve taht odasına göz at; eski salonlardaki maceranda ödüller bile kazanabilirsin.
Bu orta çağ haritasında, görkemli kaleden kaçmak için bulabileceğin, oluşturabileceğin ve kullanabileceğin yeni eşyalar bulunuyor. Kurtuluşa doğru adım atmak senin elinde. Hapishanenin korkunç gardiyanlarına karşı koymak için mücadele edecek misin? Belki de daha kurnaz bir yolla duvarları aşarak özgürlüğe kavuşabilirsin, ancak hendeği nasıl geçeceksin? Dungeons and Duct Tape'ten kaçabilecek kadar kurnaz mısın?
Dungeons and Duct Tape tek başına veya Season Pass dâhilinde mevcuttur.

Puanlar

Gaming Nexus
Dave Gamble yazdı
8.5 / 10
“The Escapists 2 is a worthy successor to the highly popular The Escapists. The improvements to the overall look, feel, and sounds of the original make this one very much worth picking up.”
Game Informer
Kimberley Wallace yazdı
7 / 10
“Plenty to discover, but tedium sets in quickly, particularly when faced with an abrupt loss of progress”
Metro GameCentral
GameCentral yazdı
8 / 10
“A great sequel that refines and improves the original prison break format with more variety, better graphics, and some fun multiplayer.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 (32 bit sürümleri)
İşletim SistemiWindows 7/8.1/10 (64 bit sürümleri)
İşlemciIntel Core Duo E6600 @ 2.4GHz
İşlemcii5-2500k@3.3GHz, AMD FX 6300 3.5GHz
GPUIntel 4400, GeForce GT 8800, AMD Radeon HD 4650
GPUGeForce GTX 750, AMD R7 370
RAM2 GB
RAM4 GB
Depolama4 GB
Depolama4 GB
DirectX Sürümü11
DirectX Sürümü11
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İtalyanca
The Escapists 2, Mouldy Toof Studios ve Team17 Digital Ltd tarafından geliştirildi. © 2019. Team17 Digital Ltd tarafından yayınlandı. Tüm ticari markalar, telif hakları ve logolar kendi sahiplerine aittir.