The Legend of Heroes: Trails from Zero
The Legend of Heroes: Trails from Zero

Lloyd Bannings, Crossbell'in Özel Destek Birimi'ne (Special Support Section) atandıktan sonra takım arkadaşlarıyla beraber yozlaşmanın avuçlarına aldığı bir şehirdeki adaletsizliğin üstesinden gelmek için savaşırken kendilerini kanıtlamaları gerekli.
Türler
Özellikler

Hakkında

Lloyd Bannings, yakın zamanda vefat eden erkek kardeşinin izinden giderek Crossbell Polis Departmanı'na katılmak için memleketine dönüyor. Ancak kendisini Özel Destek Birimi (Special Support Section) olarak bilinen ve tuhaf işler yapıp yardıma ihtiyacı olan insanlarla ilgilenen yeni bir ayaktakımı biriminde buluyor. Ancak Lloyd ve yeni ekip arkadaşları bu hareketli şehrin karanlık bir kriminal bölgeyi ve birkaç korkunç sırrı sakladığını öğreniyor.

Ünlü The Legend of Heroes serisinden bu heyecan verici bölümde Crossbell'i deneyimle! Erebonian Empire ile Republic of Calvard arasındaki mücadelenin yaşandığı bölge olan Crossbell refah içinde bir şehir devletine dönüştü ve kıtanın en önde gelen ekonomik merkezlerinden biri hâline geldi.
Lloyd Bannings, memleketinden uzak geçirdiği üç yılın ardından yakın zamanda vefat eden erkek kardeşinin izinden giderek Crossbell Polis Departmanı'na katılmak için memleketine dönüyor. Ancak memleketine ulaştığı zaman tuhaf işlerle ve ufak taleplerle ilgilenen ve yeni bir birim olan Özel Destek Birimi'ne (Special Support Section) atandığını öğreniyor. Lloyd; belediye başkanının torunu Elie MacDowell, çapkın eski asker Randy Orlando ve genç bir teknoloji dehası Tio Plato'nun da yer aldığı yeni takım arkadaşlarıyla tanışıyor.
Departmanları medyada alay konusu olsa ve CPD'nin kalanı tarafından hor görülse bile Lloyd ve arkadaşları, şehri daha iyi bir yer hâline getirmek için savaşmaya devam ediyor. Ancak bu esnada şehirlerini avuçlarına almış kriminal yozlaşmayla yavaş yavaş yüzleşiyorlar. Crosbell City'nin gölgelerinin ne kadar derine uzandığı konusunda çok az fikirleri var...

Önemli Özellikler

Crossbell'e Hoş Geldin: Bu ikonik şehir devletinde Trails evreninde geçen heyecan verici bir hikâye başlamak üzere! Gizemlerle ve maceralarla dolu, zengin ve canlandırıcı bir oyun dünyasını deneyimle.
Cilalanmış Taktikler: Stratejik savaş, zengin ve tatmin edici taktiksel bir oynanış sunacak şekilde elden geçirildi. Güçlü yeteneklerini ve takım çalışmasını kullanarak düşmanlarının üstesinden gel!
Senin Şehrin, Senin Hikâyen: High-speed ve Skip modu gibi özellikler oynanış deneyimini kendi tercihlerin doğrultusunda şekillendirmene izin verir ve etrafındaki hikâyeye ve olaylara odaklanabilmen için hızlı dövüşler yapmanı sağlar.