The Legend of Heroes: Trails to Azure
The Legend of Heroes: Trails to Azure

Özel Destek Birimi (Special Support Section) daha fazla üye ve çözülecek daha fazla olay ile geri döndü! Bu ayaktakımı nasıl bir yandan ekibin temelini sağlam tutmaya çalışırken bir yandan da Crossbell'in politik istikrarını tehdit eden tehlikelerle yüzleşecek?
Türler
Özellikler

Hakkında

Trails from Zero'daki olayların ardından Özel Destek Birimi (Special Support Section) kendilerini yeni üyeler ve yeni görevlerle buluyor. Ancak Crossbell'de tırmanan tansiyon ve iki komşu politik gücün baskısı hem evlerini hem de ekiplerinin bütünlüğünü tehdit ediyor.

İlham verici kahraman Lloyd Bannings'in hikâyesi Trails to Azure'da devam ediyor!
Trails from Zero'daki olayların yalnızca birkaç ay sonrasında geçen bu oyunda Crossbell'e geçici bir barış ortamı hâkim ve Özel Destek Birimi (Special Support Section) kahramanca aksiyonları sayesinde kendilerini yeni bir şana ve statüye sahip olarak buldu.
Ancak bu barış yakında art niyetlere sahip birden çok organizasyonun yükselmesi ile son bulacak. Crossbell'i ortasına alan Erebonian Empire ve Republic of Calvard arasındaki artan baskı, oyuna arka planını veren yükselen tansiyon. Evlerinin güvenliği ve ekiplerinin temeli tehlikedeyken Lloyd ve dostları onları bekleyen tehditler için sıkıca hazırlanıp kuşanmalı. Crossbell'in çok yakında geleceğini belirleyen sarsıcı bir çatışma için bir sahne olacağı konusunda çok az şey biliyorlar...

Önemli Özellikler

Şehir Devletinin Kaderi: Trails evreninde çok önemli bir yer tutan Crossbell hikâyesinin final bölümünü oyna. Lloyd Bannings ve onun ayaktakımı dost ekibini neler bekliyor?
Crossbell'in En İyi Güçleri: Burst, Back Attack ve hatta kendi özelleştirilebilir aracın gibi Trails to Azure ile oyuna eklenen yeni dövüş özelliklerini deneyimle. Ayrıca Trails of Cold Steel serisinden tanıdık birkaç yüzle karşılaş!
Geçmişten Gelen Güç: İlave olay sahneleri ve yepyeni sahneler ile farklı bir hikâye deneyimi için Trails from Zero'dan kayıt verilerini içe aktar! Ayrıca Trails to Azure kayıt verilerini yeni yayınlanacak Trails into Reverie için kullan!