Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

The Outer Worlds Expansion Pass
The Outer Worlds Expansion Pass

The Outer Worlds Expansion Pass ile iki hikâye genişletmesi bir arada indirimli bir fiyata geliyor. Halcyon kolonisindeki çalışmana devam ederken gizemli görevleri deneyimle ve sinsi karakterleri, tuhaf silahları ve acayip dünyaları keşfet.

The Outer Worlds Expansion Pass

The Outer Worlds Expansion Pass ile iki hikâye genişletmesi bir arada indirimli bir fiyata geliyor. Obsidian Entertainment ve Private Division iş birliğinin ürünü, büyük beğeni toplayan ve ödüller kazanan, karanlık mizah ögeleri içeren bilim kurgu RPG oyununun iki yeni hikâye genişletmesinde, yeni esrarengiz çatışmaları, ilginç görevleri, tuhaf mekânları, acayip silahları keşfederken Halcyon Kurulunun yanında ya da karşısında savaşmak için yepyeni yollar bulacaksın.
• The Outer Worlds: Peril on Gorgon 9 Eylül 2020'de çıktı. Bu hikâyede, Halcyon'un en iddialı bilimsel projelerinden birinin yani kolonideki işçilerin üretkenliğini artırmak için geliştirilen Adrena-Time adlı ilacın ardındaki karanlık sırları keşfedeceksin.
• The Outer Worlds: Murder on Eridanos 2021'de çıkacak. Bu, Halcyon Helen'in son (ve en büyük!) macerası olacak.
Expansion Pass içeriğini oynayabilmek için aynı platformda The Outer Worlds oyununa sahip olmak gereklidir. The Outer Worlds Expansion Pass'in tüm içeriği 2021'in ilk yarısında yayınlanmış olacak.

Puanlar

Metro GameCentral
Nick Gillet yazdı
9 / 10
“A deep, funny, and intricately designed RPG reminiscent of the golden age of Fallout, when conversations mattered and comedy-grade cynicism came fitted as standard.”
IGN
Dan Stapleton yazdı
8.5 / 10
“With The Outer Worlds, Obsidian has found its own path in the space between Bethesda and BioWare's RPGs, and it's a great one.”
Easy Allies
Daniel Bloodworth yazdı
9 / 10
“The Outer Worlds expertly brings all of its pieces together to let you carve your own story through this dystopian society, with a crew of intriguing companions at your side.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 (SP1) 64 bit
İşletim SistemiWindows 10 64 bit
İşlemciIntel Core i3-3225 veya AMD Phenom II X6 1100T
İşlemciIntel Core i7-7700K veya Ryzen 5 1600
Bellek4 GB
Bellek8 GB
Grafik KartıNvidia GTX 650 Ti veya AMD HD 7850
Grafik KartıGeForce GTX 1060 6 GB veya Radeon RX 470
Hard Disk Alanı40 GB
Hard Disk Alanı40 GB
Desteklenen Diller:
 • İngilizce (Tam Seslendirme)
 • Fransızca
 • İtalyanca
 • Almanca
 • İspanyolca - İspanya
 • Japonca
 • Korece
 • Lehçe
 • Rusça
 • Portekizce - Brezilya
 • Basitleştirilmiş Çince
© 2021 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment ve Obsidian Entertainment logosu, Obsidian Entertainment, Inc.'ye ait tescilli ve kayıtlı markalardır. The Outer Worlds ve The Outer Worlds logosu, Obsidian Entertainment, Inc.'ye ait tescilli ve kayıtlı markalardır. Private Division ve Private Division logosu, Take-Two Interactive Software, Inc.'ye ait tescilli markalardır. Derecelendirme simgesi, Entertainment Software Association'a ait tescilli bir markadır. Tüm diğer simgeler ve tescilli markalar, ilgili kişilerin mülkiyetindedir. Tüm hakları saklıdır.