The Riftbreaker
The Riftbreaker

Aksiyon-RYO unsurları içeren üs kurma, hayatta kalma oyunu. Boyutlar arası geçit yolculuğu yapma özelliğine sahip gelişmiş bir Meka-Zırh içindeki seçkin bir bilim insanı/komandosun. Sayısız düşmanı kes ve biç. Üssünü kur, numuneler topla ve yeni icatlar için araştırma yap.
Özellikler

The Riftbreaker

Riftbreaker Action

THE RIFTBREAKER HAKKINDA

Yüzbaşı Ashley S. Nowak olarak oynuyorsun ve güçlü bir Meka-Zırh içindeki seçkin bir bilim insanı/komando olan Riftbreaker'sın. Dünya'ya geri dönmeyi ve koloni kurma faaliyetlerini ilerletmeyi sağlayacak bir üs kurmak amacıyla, Samanyolu Galaksisi'nin ücra köşelerinde bulunan uzak bir gezegen olan Galatea 37'ye açılan tek yönlü bir portala gir. Ashley'nin "Mr. Riggs" adını verdiği Meka-Zırh, en ağır çevre koşullarına dayanıklıdır ve üs kurmak, kaynak çıkarmak, numune toplamak ve tabii ki savaşmak için eksiksiz bir ekipman yelpazesine sahiptir.
Riftbreaker base building

ÜS KURMA

Görevin, Dünya'ya açılan iki yönlü bir geçit inşa etmek. Bu oldukça karmaşık bir teknolojidir ve çok yüksek miktarda enerji gerektirir. Basit güneş panelleri ve birkaç ton çelik yeterli olmayacak. Bu görevi tamamlamak için karmaşık bir maden, rafineriler, enerji santralleri ve araştırma tesisleri zinciri inşa etmen gerekecek.
Exploration

KEŞİF

Galatea 37, Samanyolu Galaksisi'nin Sycorax kuşağında yer alan yabancı bir gezegendir. Uzaktan yapılan araştırmalarda, gezegenin yaşanabilir ve koloni kurmak için mükemmel olduğu tespit edildi. Gezegen, yerkürenin çeşitli yerlerinde bulunabilen nadir mineraller ve maddelerle dolu. Çetin hava koşullarının yanı sıra yabancı fauna ve floralarıyla çeşitli biyomlar seni gafil avlayabilir. Kaynak bakımından zengin yerlerde, geçit teknolojisini kullanarak gerekli kaynakları taşıyacak yerel ileri karakollar inşa et.
Defense

SAVUNMA

Bu gezegendeki varlığın birilerinin dikkatini çekecek. Sanayini kurdukça ve doğal düzeni bozdukça, dünya seni bir tehdit olarak algılamaya başlayacak. Savunmanı geliştir. Saldırılar her geçen gün şiddetleneceği için duvarlar, bariyerler ve savunma kuleleri inşa et. Seni ortadan kaldırmaya çalışan binlerce düşman yaratıkla karşılaşacaksın.
Inventory

KES, BİÇ, ATEŞ ET, NUMUNELER TOPLA, ARAŞTIR, ÜRET VE ÇOK DAHA FAZLASINI YAP!

Mr. Riggs, en büyük canavarları bile alt etmeni sağlayacak güçlü silahlar ve yeteneklerle donatılabilir. Gezegende keşif yaparken çok sayıda düşman uzaylı yaratıkla yüzleşmeye hazır olman gerekecek.
Ölen canavarlarda değerli araştırma numunelerinin yanı sıra nadir kaynaklar da bulabilirsin. Yeni teknolojileri, yapıları, silahları ve ekipmanları araştırmak ve üretmek için toplayabildiğin her şeyi kullan. Araziyi sensörlerini kullanarak da keşfedebilir ve yer altındaki defineleri çıkarmak için kazı yapabilirsin.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 8.1
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel i5 2. nesil veya AMD Bulldozer (4 çekirdekli)
İşlemciIntel i7 2. nesil veya AMD Ryzen
Bellek8 GB RAM
Bellek12 GB RAM
Depolama8 GB kullanılabilir alan
Depolama8 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 11
DirectXSürüm 12
Ekran KartıNvidia GTX 750 2 GB veya AMD R7 265 2 GB
Ekran KartıNvidia GTX 1060 6 GB veya AMD RX570 8 GB
DiğerWindows 7 desteklenmiyor
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce | METİN: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, İspanyolca (İspanya)
©2021 EXOR Studios, the EXOR Studios logo, Riftbreaker and the Riftbreaker logo are trademarks or registered trademarks in the United States, European Union and other countries.