The Vale: Shadow of the Crown
The Vale: Shadow of the Crown

The Vale, hissedilebilen bir oynanış sunmak için 3D ses ve haptik kontrol geri bildirimlerinden faydalanan, hikâye odaklı bir aksiyon-macera oyunudur. Ses temelli bir oyun olan The Vale, görme engelli ve görüş yetisi olan oyuncuların aynı şekilde deneyimleyebileceği gerçekten yeni bir deneyim sunmak için yola çıkıyor.

The Vale: Shadow of the Crown

Image

The Vale, kör bir maceracının pespaye elbiselerini sırtına geçirdiğin, ses temelli bir aksiyon-macera oyunudur.

GÖZLERİNİ KAPAT. BİR SAVAŞÇI OL

Özellikler:

  • 5 saatten fazla oynanış.
  • Yeni bir oyun deneyimi sunan yenilikçi ses mekanikleri.
  • RYO elementleri barındıran bir aksiyon-macera oyunu: Ekipmanlarını, oyun tarzını, büyü becerilerini, yol arkadaşlarını ve görevlerini seç.
  • Duygusal olarak içine çeken hikâye, kaliteli ses tasarımı ve seslendirme performansı.

Puanlar

RPGamer
Luis Mauricio yazdı
4 / 5
“The Vale: Shadow of the Crown appreciably widens the definition of video games and is not only a very welcome boon for blind and low-vision gamers, but a worthwhile title for those who seek a fresh and unique gaming experience. So close your eyes and use your ears to understand your surroundings because this game is absolutely worth the time.”
Metro GameCentral
GameCentral yazdı
8 / 10
“An audio-only RPG adventure which feels like a new benchmark for the genre, through challenging combat and excellent sound design.”
GBAtemp
Prans Dunn yazdı
8.5 / 10
“Brilliantly merging RPG mechanics in a compelling, immersive audio-based experience, The Vale: Shadow Of The Crown is easily the most original, innovative and unique game I’ve played in 2021 so far.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 8
İşletim SistemiWindows 10
İşlemci2 GHz
İşlemciIntel i3
Bellek2 GB RAM
Bellek4 GB RAM
Depolama1 GB kullanılabilir alan
Depolama1 GB kullanılabilir alan
DirectXSürüm 9
DirectXSürüm 10
Desteklenen Diller:
  • İngilizce
Uygulamalarımızın kullanıcıları hakkında hiçbir kişisel bilgi toplamıyoruz. Hizmetlerimizi ve uygulamalarımızı geliştirmemize yardımcı olacak anonim kullanım bilgilerini topluyoruz. Uygulamalarımız ya da gizlilik ilkemiz hakkında soruların varsa lütfen bize contact@fallingsquirrel.com üzerinden ulaş.