This Is the President
This Is the President

This Is the President bir politik gerilim oyunudur. Yeni seçilen, kirli bir geçmişe sahip bir lidersin. Geçmişteki suçlarının bedelini ödememek adına adaletten kaçmak için dünyanın en güçlü adamının konumunu kötüye kullanıp kullanmamak sana kalmış.

This Is the President

This Is the President, hikâye odaklı bir yönetim oyunudur. 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı seçildin. Kirli işlerle uğraşan bir multi-milyoner iş adamı olarak geçmişteki suçlarının bedelini ödememek adına adaletten kaçmak için, herhangi bir Başkana ömür boyu dokunulmazlık verecek olan Anayasanın 28. Maddesini onaylaman gerekiyor.
Geçmişte yaşadığın tüm problemlerin yanı sıra başkan olmanın getirdiği yepyeni problemlerin üstesinden gelmek için resmî ve gayriresmî personelini gerçek bir mafya gibi yönet. Rakiplerinle, kuruluşla, medyayla ve hatta yabancı liderlerle mücadele edeceksin.
Bu politik gerilim-hiciv karışımında, oyuncunun eylemleri kaçınılmaz olarak absürt, ürkütücü, trajik ve hatta gülünç durumlara dönüşen durumlara yol açacak.
Ancak ömür boyu dokunulmazlığa giden yol tuzaklarla doludur ve ortaya çıkan günlük pislikleri temizlemeyi hatırlaman gerekir. Hatta bazıları bu dikkat dağıtıcı unsurları "başkanlık görevleri" olarak bile adlandırabilir.
Video oyunlarının fiyatlarını sınırlayarak ve çevrim içi reklamları yasaklayarak kolayca halkın gözüne gir. Fakat kendini neden reklamlarla sınırlandırasın ki?
Tüm interneti regüle et -- yine de Çin'deki arkadaşların sansür konusunda biraz yardıma ihtiyaç duyabilir.
Ya da rakibi tarafından devrilen Rusya başkanını kurtarmaya ne dersin? Bir seri katilin hapishaneden kaçmasına yardım etmenin yanı sıra, uzaya bir hamster göndermek daha "makul" seçeneklerden biridir.
Elbette ekip üyelerinin bazı kararlarından hoşlanmayabilir, ancak onlara kirli küçük sırlarını örtbas etmeye kimin yardım ettiğini hatırlatmaktan zarar gelmez. Bu sırlardan birkaçını saymak gerekirse; kumar, alkol ve aile içi şiddet gibi şeyler.
Haydutlar, bilgisayar korsanları, gazeteciler, avukatlar: Çeşitli yeteneklere ihtiyacın olacak ve işlerinin doğası hakkında ne kadar farklı hissederlerse hissetsinler, hayır kurumu fonumuzdan dolgun bir Noel ikramiyesi ile çözülemeyecek hiçbir ahlaki ikilem yoktur.
Amerikanlar istedikleri kadar o küçük, tatlı "kuvvetler ayrılığı" ilkesine inanmayı sürdürebilirler fakat hiç kimse senin ikna yöntemlerine karşı koyamaz.
Onlar da içten içe bu gücü senden hiçbir şeyin alamayacağını biliyor.
Sadece tek bir çıkış yolu var. Siyasi sistemin büyük bir bölümünü sana ömür boyu dokunulmazlık sağlaması için ikna ederek, şantaj yaparak, rüşvet vererek ve zorbalık yaparak Birleşik Devletler Anayasasının yapısını değiştir.
  • Kamuoyu güvenini, nakit paranı ve ekibini daha önceki ABD Başkanlarının hiçbirinin yapmadığı bir şekilde yönet ve gereken her şeyi yaparak başkanlığının zirvesinde kal.
  • Konuşmalar yap, başkanlık kararnameleri hazırla, günlük krizleri yönet, basın toplantıları düzenle ve diğer Başkanlardan daha iyi tweet at.
  • Suikastçılar, bilgisayar korsanları, lobiciler ve diğer uzmanlardan oluşan bir ekip tut. Onları yasal yollarla çözülebilecek tehlikeli görevlere gönder. Bu işe yaramazsa, onları yasa dışı yollarla çözülebilecek tehlikeli görevlere gönder.
  • Çok çeşitli seçenekler ve dallanıp budaklanan hikâyesi ile ilgi çekici bir etkileşimli anlatıyı deneyimle. Dönemini kendi şartlarına göre mi bitireceksin, yoksa daha büyük bir oyunun piyonu mu olacaksın?
  • Ülkeyi, küresel ölçekte korkulan ve saygı duyulan bir gölge kabine ile gerçek bir gangster gibi yönet.

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 veya üzeri
İşletim SistemiWindows 10 or higher
İşlemci2,6 GHz veya daha yüksek hızlarda çalışan AMD / Intel İşlemci
İşlemci2,6 GHz veya daha yüksek hızlarda çalışan AMD / Intel İşlemci
Bellek4 GB
Bellek8 GB
Depolama6 GB
Depolama6 GB
DirectX11
DirectX11
Ekran KartıEn az 1 GB atanmış VRAM'e sahip NVIDIA/AMD paylaşımsız ekran kartı
Ekran KartıEn az 1 GB atanmış VRAM'e sahip AMD/NVIDIA paylaşımsız ekran kartı
DiğerAMD Athlon II X2 250 veya Intel Core 2 Duo E6750 ya da daha yenisi önerilir. NVIDIA GT 440 1GB veya AMD HD 4870 1GB ya da daha yenisi önerilir.
DiğerAMD Phenom II X4 965 veya Intel Pentium Dual-Core G620 ya da daha yenisi önerilir. NVIDIA GTX 650 1GB veya AMD Radeon HD 5750 1GB ya da daha yenisi önerilir.
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Rusça.
© 2021 THQ Nordic AB. Developed by SuperPAC. Published & Distributed by THQ Nordic GmbH, Austria. All other brands, product names and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved.