This War of Mine

This War of Mine'da elit bir asker olarak değil, kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan, gıda, ilaç azlığıyla ve nişancılar ve saldırgan yağmacılardan gelen sürekli tehlikeyle mücadele eden bir grup sivil olarak oynarsınız. Oyun, tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş ...

This War of Mine Hakkında

Geliştirici
11 bit studios
Yayıncı
11 bit studios
Çıkış Tarihi
Etiketler
Hayatta Kalma
Korku
Tek Oyunculu
Derecelendirme
Platform
WindowsMac

This War of Mine

This War of Mine'da elit bir asker olarak değil, kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan, gıda, ilaç azlığıyla ve nişancılar ve saldırgan yağmacılardan gelen sürekli tehlikeyle mücadele eden bir grup sivil olarak oynarsınız. Oyun, tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimi sunar.
This War of Mine'ın hızı, gündüz ve gece döngüsüne göre düzenlenir. Gün boyunca dışarıdaki nişancılar sığınağınızdan ayrılmaktan sizi alıkoyar, bu nedenle saklandığınız yeri korumaya odaklanmanız gerekir: zanaat, ticaret ve hayatta kalanların bakımı. Geceleri, hayatta kalmanıza yardımcı olacak eşyalar için bir dizi benzersiz konumu yağmalamak üzere yanınıza alacağınız sivillerinizden biriyle göreve çıkın.
Vicdanınızı izleyerek yaşam ve ölüme dair kararlar verin. Sığınağınızdaki herkesi korumaya çalışın veya daha uzun vadeli hayatta kalmak için bazılarını feda edin. Savaş sırasında iyi ve kötü kararlar yoktur, sadece hayatta kalmak vardır. Bunu ne kadar erken fark ederseniz o kadar iyi olur.
This War of Mine: Anniversary Edition
This War of Mine'ın küresel olarak piyasaya sürülmesinin üzerinden iki yıl geçti ve deneyimi genişletmeye hala devam ediyoruz. Anniversary Edition için özel olarak yaratılmış bu yeni, ücretsiz DLC, yeni karakterler, keşfedilecek yeni konumlar ve en önemlisi, oyunda farklı bir sonuca çıkan yepyeni bir son ekliyor. Ancak ikilem aynı şekilde kalıyor: Önem verdiklerinizi korumak için ne kadar ileri gideceksiniz? 
This War of Mine:
  • Gerçek hayattaki olaylardan ilham almış
  • Hayatta kalanları kontrol edin ve sığınağınızı yönetin
  • Silahlar, alkol, yataklar ve sobalar, hayatta kalmanıza yardımcı olacak her şeyi yapın
  • Kararlar alın - sıklıkla acımasız olan ve duygusal açıdan zor bir deneyim
  • Her yeni oyuna başladığınızda rastgele dünya ve karakterler
  • Oyunun temasını tamamlayan kara kalem tarzında estetik

Sezon

Stories - Sezon Pasosu
season
Stories - Sezon Pasosu
'This War of Mine'ın dünyasında geçen bu üç yeni hikayenin eksiksiz setine erişim kazanın; ilk ikisi hemen oynanabilir, üçüncüsü ise gelecek aylarda sunulacaktır.
Daha Fazla Bilgi Edin

Eklentiler

Stories - Father's Promise (1. bölüm)
Eklenti
Stories - Father's Promise (1. bölüm)
Father's Promise DLC, This War of Mine'ın dünyasında geçen orijinal bir hikayedir. Çaresizlik ve zulmün hüküm sürdüğü bir dönemde insanlığın son parçalarını korumaya çabalayan bir ailenin hikayesini anlatır.
Daha Fazla Bilgi Edin
Stories - The Last Broadcast (2. bölüm)
Eklenti
Stories - The Last Broadcast (2. bölüm)
'The Last Broadcast', This War of Mine: Stories serisindeki ikinci bölümdür. Çok yetenekli Meg Jayanth'ın (80 Days) fikrine dayanan bu bölüm, çaresizliğin hüküm sürdüğü bir zamanda gerçeğin rolünü keşfediyor.
Daha Fazla Bilgi Edin
Fading Embers (3. bölüm)
Eklenti
Fading Embers (3. bölüm)
Fading Embers, This War of Mine: Stories'deki üçüncü bölümdür. Eklenti, Anja'nın hikayesini tasvir eden anlatı odaklı bir senaryo sunar. Savaş bölgesinde yaşayan ve ağır bir yük taşıyan Anja, insan mirasının mı, yoksa insanlığın mı varlığını sürdürmesinin daha önemli olduğu sorusuna yanıt vermek üzere kendisiyle savaşır.
Daha Fazla Bilgi Edin
The Little Ones
Eklenti
The Little Ones
This War of Mine: The Little Ones, savaş zamanında hayatta kalmanın zorluklarını tamamen yeni bir bakış açısından, bir çocuğun bakış açısından keşfediyor.
Daha Fazla Bilgi Edin

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
MAC OS
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7/8/10
İşletim Sistemi
Windows 7/8/10
İşlemci
Intel(R) Core(TM)2 Duo 2.4, AMD Athlon(TM) X2 2.8 Ghz
İşlemci
Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 Ghz, AMD Phenom(TM)II X4 3 Ghz
Bellek
2 GB RAM
Bellek
4 GB RAM
Ekran
Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0, 512 M
Ekran
GeForce GTX 260, Radeon HD 5770, 1024 MB, Shader Model 3.0
DirectX
Sürüm 9.0c
DirectX
Sürüm 9.0c
Ses Kartı
DirectX uyumlu
Ses Kartı
DirectX uyumlu
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, Almanca, Lehçe, Rusça, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), İspanyolca (İspanya), Japonca, Korece, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince
© 2014 11 bit studios S.A. This War of Mine™ ve ilgili logoları, 11 bit studios S.A.'nın ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.