Torchlight II
Torchlight II

Torchlight II rastgele bölümler, düşmanlar ve ganimetler ile ağzına kadar dolu. Orijinal oyunun tüm tadını ve heyecanını yakalayan Torchlight II dünyayı genişletiyor, çevrimiçi ve LAN çok oyunculu modu dâhil oyuncuların en çok istediği özellikleri ekliyor.

Torchlight II

KARAKTERLER

Seçebileceğin dört sınıf sayesinde parmaklarının ucunda farklı oyun tarzlarından oluşan bir çeşitliliğe sahipsin. Kahramanını öne çıkaracak özel kozmetik özellikler ve görünümler ile her bir sınıf erkek veya kadın olarak oynanabilir.

ÇOK OYUNCULU MOD

Eşli oyun modunu LAN veya İnternet üzerinden arkadaşlarınla ücretsiz oyna. Eşleştirme hizmetimiz bağlanmanı ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla beraber oyun oynamanı sağlıyor.

AÇIK DÜNYA

Birbirine bağlı devasa dünyasını ve Vilderan'ın çoklu kasaba ağını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Bölüm rastgeleleştirme sayesinde her oynadığında yeni harita tasarımları, yollar, ganimetler ve yaratıklarla karşılaşacaksın.

NEW GAME PLUS MODU

New Game Plus modunda oyun sen bitti demeden bitmez. Torchlight II'nin ana hikâyesini tamamladıktan sonra aynı karakter ile çok daha zorlayıcı bir yolculuk için tekrar başlayabilirsin. Çok çabalayıp edindiğin tüm yeteneklerin, altının ve ekipmanın yine sende kalır.

EVCİL HAYVANLAR VE BALIKÇILIK

Bu popüler özellikler Torchlight II'de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek, daha iyi efektler ve evcil hayvanın hâlâ sen uğraşma diye kasabaya gidip ganimetlerini satabiliyor.

MOD DESTEĞİ

Bir şeyler yaratmak ve yarattığını tüm dünyayla paylaşmak için Torchlight II editörü GUTS'ı kullan!

Puanlar

IGN
Charles Onyett yazdı
9.1 / 10
“Torchlight II, Runic Games' latest kill sandbox, is one of the best action-RPGs around.”
Eurogamer
Christian Donlan yazdı
9 / 10
“It's a colourful, heartfelt and well-judged spin on one of the most reliably engrossing genres knocking around.”
Polygon
Chris Plante yazdı
8.5 / 10
“Torchlight 2 doesn't reinvent the series, but there's an absurd amount more of everything that made the original great.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Mac OS
Minimum
Önerilen
OSWindows XP SP3/Vista/Windows 7
OSWindows XP SP3/Vista/Windows 7
Processorx86-compatible 1.4GHz or faster processor
Processorx86-compatible 1.4GHz or faster processor
Memory1GB System RAM
Memory1GB System RAM
Desteklenen Diller:
  • AUDIO : English, Japanese, Chinese - Simplified, Chinese - Traditional, German, Polish, Russian
  • TEXT : English, Japanese, Chinese - Simplified, Chinese - Traditional, German, Polish, Russian
© 2020 Perfect World Entertainment Inc. Runic Games tarafından geliştirildi. Torchlight II ve Runic Games ticari markalardır, hizmet markaları ve logolar Runic Games'e aittir. Tüm hakları saklıdır. Diğer tüm ticari markalar kendi şirketlerinin mülkiyetindedir.