Transport Fever 2
Transport Fever 2

Transport Fever 2 ile klasik ulaşım simülasyonu türü yeni bir altın standarda ulaştı. Karadan, sudan ve havadan ulaşım rotalarında gezinerek yepyeni bir dünyayı keşfet. İlerleme ve refah seninle olsun!
Özellikler

Ulaşım imparatorluğunu kur

Dünyaya ihtiyacı olan ulaşım altyapısını sağla ve özel üretilmiş ulaşım hizmetleriyle servet edin. Trenlerinin raylarda hızla ilerlemesini, otobüslerinin ve kamyonlarının yollarda gümbür gümbür gitmesini, gemilerinin suda gücünü göstermesini ve uçaklarının göklere yükselmesini izle. İnsanları işe veya eğlenceye taşı ve şehrin büyüyüp gelişmesinin arkasındaki faktör ol. Ekonomiyi geliştirmek için ham maddeleri ve ürünleri taşı. 1850'den günümüze en büyük lojistik zorlukları deneyimle ve dünyada rakibi olmayan bir ulaşım imparatorluğu kur!

Gerçekli ulaşım ve ekonomi simülatörü

Ücretsiz oyun çok çeşitli kreatif olasılıklar sunarken, hikâye modu ise üç kıtada ulaşım tarihini yeniden yazıyor. Transport Fever 2, Avrupa, Amerika ve Asya'dan olağanüstü ayrıntılarla modellenen 200'ün üzerinde taşıt arasından seçim sunuyor. Ayrıca yeni oyun içi harita editörüyle üç farklı iklim kuşağındaki yerleri yeniden yaratabilirsin. Gerçekçi ulaşım ve ekonomi simülatörü, kapsamlı modlama desteğiyle birlikte oynanış deneyimini eksiksiz hâle getiriyor.
Transport Fever 2 Image 1

Dünyayı Aç

Dev oyun dünyası, demir yollarını, karayolu taşıtlarını, uçaklarını ve gemilerini bekliyor. Sezgisel interaktif ray döşeme araçları ve istasyonlar için modüler inşa sistemi, ulaşım imparatorluğunu kurup büyütmeni kolaylaştırıyor. Ayrıca çok çeşitli yapılandırma seçenekleri, her ücretsiz oynamada başarıya ulaşmak için tamamen farklı stratejilerin olduğu yeni bir zorluk yaratıyor.
Transport Fever 2 Image 2

Ulaşım Tarihini Yaz

Farklı zaman aralıklarında ve üç farklı kıtada geçen üç tarihsel hikâye sana farklı hedeflerle meydan okuyacak. Yalnızca ulaşım devleri tüm görevleri tamamlamayı başarabilir! Seslendirmeler ve ara sahneler hikâyeyi zenginleştirip heyecan verici oynanış deneyimine katkı sağlıyor ve ücretsiz oyun modu da açabileceğin farklı başarılarla sana meydan okuyor.
Transport Fever 2 Image 3

Altyapıyı En İyi Duruma Getir

Şirketinin ekonominin ve şehirlerin ihtiyaçlarına adapte etmen çok önemli: Köprüler, tüneller, makaslar, demir yolu sinyalleri, tek yön sokaklar, sinyal lambaları ve otobüs hatları, ulaşım altyapısını en iyi duruma getirmek için kullanabileceğin olasılıklardan yalnızca birkaçı. Her tren istasyonu ve havaalanı farklı gereksinimleri karşılamak için modüllerle genişletilebilir ve çeşitli veri katmanları, trafik yoğunluklarını ve emisyonları canlandırmana yardımcı olarak daha fazla geliştirme için bilgi sağlar.
Transport Fever 2 Image 4

Yaratıcılığını Serbest Bırak

Ayrıntılı oyun dünyası sayesinde kendi sanal demir yolu düzenini geliştirebilirsin: Harita editörü, sayısız farklı dünya oluşturma olasılığı sunar ve oyundaki arazi düzenlenip boyanabilir.
Transport Fever 2 Image 5

Özellikler

Windows
Mac OS
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7, 8 veya 10 (64 bit)
İşletim SistemiWindows 7, 8 veya 10 (64 bit)
İşlemciIntel i5-2300 veya AMD FX-6300
İşlemciIntel i7-4770k veya AMD Ryzen 5 1600
Bellek8 GB
Bellek16 GB
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 560 veya AMD Radeon HD 7850, 2 GB VRAM
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580, 4 GB VRAM
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca
  • Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Felemenkçe, Lehçe, Rusça, Almanca, Fransızca
© Urban Games 2019-2021