Caribbean Skies

Eklenti

Caribbean Skies

Sevgili dikt... Şey, liderimiz El Presidente, Caribbean Skies'ı fethetmek üzere harekete geçti! Tropico 6'nın şimdiye kadarki en büyük DLC'si, drone'larla eğlenceyi yüksek irtifalara çıkarıyor.
$14,99

Caribbean Skies Hakkında

Geliştirici
Realmforge Studios
Yayıncı
Kalypso Media Group GmbH
Çıkış Tarihi
Etiketler
TEEN
Platform

Caribbean Skies

Sevgili dikt... Şey, liderimiz El Presidente, Caribbean Skies'ı fethetmek üzere harekete geçti! Tropico 6'nın şimdiye kadarki en büyük DLC'si, drone'larla eğlenceyi yüksek irtifalara çıkarıyor. Her birinin farklı oyun tarzlarını ve özelliklerini açtığı 5 yeni görevin bulunduğu özel, senaryo odaklı bir seferi oynamaya hazırlan. Caribbean Skies ile biricik Tropico'nu ve dünyayı kurtarma yolculuğuna çıkacaksın. Sefer boyunca eksantrik bilim insanları gibi yeni karakterlerin yanı sıra El Prez ve girişimleri için büyük sorunlar yaratan yeni bir kötü karakter ile tanış.
Tropico'nun üzerindeki gökyüzü hiç bu kadar kalabalık olmamıştı. Kamyoncuları bir kenara bırak ve hava teslimatını kullanarak lojistiği bir üst seviyeye taşı. Kargo uçaklarıyla Tropico takımadalarındaki farklı adalar arasında ürünler taşımanı ve ihraç etmeni sağlayan Yük Havalimanı gibi Caribbean Skies'taki özelliklerle ilgili çok sayıda yeni binadan yararlan. Drone Teslimat Hizmeti ile iki bina arasında bir drone teslimat güzergâhı ayarla ve yeni vızıldayan yardımcılarını kullanarak ürünleri teslim et. Bu arada Drone Taksi, Tropico halkı için yeni bir ulaşım imkânı sunuyor.
Hiçbir entrikanın gözden kaçmamasını sağlamak için Güvenlik Drone'ları konuşlandırmak üzere bir Merkezi İstihbarat binası kurarak mutlak kontrol sağla. Son olarak yeni Balon Turları, turistlere sıcak hava balonu yolculukları sunuyor. Tropico'nun güzelliklerini gösteren manzaralı rotaları seçerek onları mutlu et.

Özellikler

  • Yeni senaryo odaklı sefer: Her birinin yeni bir oyun tarzını açtığı 5 yepyeni görevin bulunduğu yeni ve özel senaryoları oyna. Yeni karakterlerle tanış ve El Presidente olarak dünyayı kurtar!
  • Drone'lar geldi: Teslimat Drone'larını kullanarak uzaktaki bölgelere kolayca tedarik sağla veya Drone Taksisini kullanarak yolcu taşı. Güvenlik Drone'larıyla Tropico halkını gözetim altında tut.
  • 4 yeni emir: Girişim Ekonomisi, Anonim Kült, Drone Ekonomisi, Drone Geri Dönüşümü
  • 2 yeni özellik: Drone Tutkunu, Kült Lideri.
  • 8 yeni bina: Drone Fabrikası, Akü Fabrikası, Yük Havalimanı ve Drone Teslimat Hizmeti ile kargo uçaklarını ve drone'ları havalandır. Drone Taksi Hizmetini, Merkezi İstihbarat binasını ve Drone Eve Servis Hizmetini kullanarak senin ve diğer Tropicoluların drone'lara doymanızı sağla. Balon Turları, turistlerin ilgisini çekecek yeni türde bir etkinlik sunmanı sağlıyor.
  • 3 yeni saray dekorasyonu: Gizemli HOPARLÖRÜN minyatür versiyonu ile sarayını ferah tut. Tropico bayraklarını taşıyan bir sürü drone ile herkese teknolojiden anladığını göster. Modern tarımcılık nasıl olurmuş herkese göstermek için esrarengiz verimlilik topunun küçük bir çeşidini kullan.
  • Yeni Kıyafet: Renkli yeni muz baskılı Muz İşi Takım Elbisesi ile kötümserliğe yer yok.

Özellikler

Oyun derecelendirmesi TEEN