VHS
VHS

Küçük bir kasabadaki gençlerin bir 1980'ler video mağazasından hayata döndürülmüş korkunç canavarlarla yüzleştiği, 1980'ler korku dönemine selam duran, heyecan verici 4'e 1 asimetrik aksiyon oyunu VHS'te iyi ile kötü arasında seçim yap ve hayatın için savaş.

Video mağazasına kötü bir şeyler geldi...

Bir zamanlar video mağazasındaki kasetlerde sıkışıp kalmış menfur şeyler kasetlerden kaçtı ve ölümcül bir gerçekliğe büründü. Gücün İyi ile Kötü arasında tahmin edilemez bir şekilde el değiştirdiği ancak beyaz perdeye yakışan bir ölümüne savaş ile doruk noktasına ulaştığı neon dolu sinematik labirentlerde tansiyonları yükselten 4'e 1 savaşı deneyimle.
VHS, 80'lerin korkularındaki yaraları açıyor ve dikkatli olmazsan sende de bir yara açabilir.

Savaş ya da Öl

VHS'in canavarları, her şeyin yaşanabildiği 80'ler korku filmlerine selam duruyor. Bir klasik olan Werewolf'tan uğursuz Dollmaster'a, sürekli büyüyen bir grotesk, vahşi ve ölümcül yaratık grubu olarak savaş. Bir Genç olarak çeşitli tek kullanımlık ve sınırlı yakıtı olan silahlar üret ve onlarda ustalaş, sonra onları canavarlara karşı kullan. Kaçış yok, bu yüzden hayatta kalmak için savaşmalısın.
Film Büyüsü
Her bir bölüm en keyifli sinematik görkemi sunmak için elle tasarlandı. Yıkık dökük otellerden en gizli araştırma tesislerine klasik ve fantastik sinematik mekânları keşfet.
Kahramanın Yolculuğu
Her karakter, en büyük kahraman ya da kötü karakter olma yolculuğunda benzersiz güçlendirmelerle ve özelleştirilmiş kozmetiklerle dolu yetenek ağaçlarına sahip.
Yaratıcılığı Yücelt
80'ler film döneminin özgürlüğünü yücelten renkli kostümler ve parlak çeşitlemeler ile tepeden tırnağa kendi tarzını yansıt. Gizli hikâyeleri açığa çıkaran ve temalı kozmetikler veren mücadelelerle dolu filmlerden bir raf dolusu toplarken en iyi Video Horror Society hayranı ol.
Oynaması Ücretsiz
VHS zaten senin, hemen keyfini çıkarmaya başla!

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10 64 bit İşletim Sistemi
İşletim SistemiWindows 10 64 bit İşletim Sistemi
İşlemciIntel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
İşlemciIntel i5 6600K (3.5 Ghz) veya AMD Ryzen 5
Bellek8 GB RAM
Bellek8 GB RAM
Depolama30 GB Kullanılabilir Alan
Depolama30 GB Kullanılabilir Alan
DirectXDX11 Uyumlu
DirectXDX11 Uyumlu
Ekran KartıDX11 Uyumlu GeForce GTX 470 1 GB veya AMD HD 6850 1 GB
Ekran KartıNvidia GeForce GTX 780 (3 GB) veya AMD Radeon 7870 (2 GB)
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce
© 2022 Hellbent Games Inc. All rights reserved.