VHS Erken Erişim SSS
VHS Erken Erişim SSS

VHS'e gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz! İşte Erken Erişim planlarımızla ilgili Sıkça Sorulan Soruların bazılarının yanıtları.

VHS'de niçin Erken Erişim kullanılıyor?

VHS, oynaması ücretsiz ilk çok oyunculu oyunumuz. 4'e 1 türündeki varlığımızı sağlamlaştırmak, denge üzerinde tekrar tekrar ayarlamalar yapmak ve güncellemelerin yanı sıra gelecekteki içeriğin yayınlanması için bir program hazırlamak adına Erken Erişim döneminden faydalanıyor olacağız. Oyun nihai hâle gelene ve en çok işe yarayan yöntemleri bulana kadar tekrar tekrar çok fazla değişiklik yapmamız gerektiğinin farkındayız. Bu süreç boyunca oyuncularımızı önemli değişikliklerin beklediği konusunda açık ve net olmak istiyoruz.

VHS ne kadar süre erken erişimde kalacak?

Erken Erişim'de bir yıldan daha uzun bir süre kalmamayı umuyoruz.

Erken Erişim sürümü ile tam sürüm arasında ne gibi farklar olacak?

VHS'nin tam sürümünde Gençler (Teens) ve Yaratıklar (Monsters) arasındaki rekabet dengesini optimize etmiş olmayı, temel oyun sistemlerine düzenli güncellemeler ve iyileştirmelerin yanı sıra kullanıcıların edinebileceği bol miktarda içerik eklemiş olmayı hedefliyoruz.

Erken Erişim sürümünün mevcut durumu nedir?

Erken Erişim Beta sürümü 3 oynanabilir Yaratık, 5 oynanabilir Genç ve 3 çıkış haritası içeren lansman içeriğiyle birlikte çıkacak. Beta sürümünde ilerledikçe yapılan güncellemeler; oynanış dengesi, performans optimizasyonu ve temel sistemlerle ilgili olacak.

Erken Erişim sırasında ve sonrasında oyun fiyatında değişiklik olacak mı?

VHS oynaması ücretsiz bir oyundur ve çıktıktan sonra da öyle kalmaya devam edecek. Oyundaki satın alınabilir eşyaların fiyatı da oyun erken erişimden çıktıktan sonra değişmeyecek.

Geliştirme sürecine topluluğu nasıl dâhil etmeyi düşünüyorsunuz?

Discord sunucumuz Topluluğumuzla iletişim kurduğumuz ana platform olacak. Burada hata raporlarını, geri bildirimleri alacağız, oyuncularımızla birlikte tasarımla ilgili kararlar hakkında görüşeceğiz ve VHS'yi daha güçlü kılacağını düşündüğümüz değişikliklere göz atacağız.