VoidTrain
VoidTrain

Boyutlar arası bir trenin mürettebatına katıl! Ölümcül yaratıklar, hazineler ve çok daha fazlasının olduğu gizemli bir dünyayı keşfet. Malzemeleri topla, trenini geliştir ve daha iyi silahlar yap. Tek başına veya 4 oyuncuyla birlikte eşli oyna!
Özellikler

Bu bir Erken Erişim Oyunudur

Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.

Oyunu şimdi geliştirme aşamasındayken oynayarak deneyimleyebilir veya daha eksiksiz bir deneyim için bekleyebilirsin.

Daha Fazla Bilgi Edin

Hayatta Kalma Türüne Yeni Bir Soluk

Kendi kuralları ve kanunları olan yeni bir dünyada kendilerini bulan teknisyenler olarak oynayacaksın. Bu yeni dünyayı keşfet, derinlemesine incele ve burada hayatta kalmayı öğren. Yeni ve baş döndüren bir maceraya kendini kaptır. Bu macera sırasında tuhaf yaratıklar, birçok gizem, bulmaca ve mücadele seni bekliyor. Hayatta kalman konusunda işe yarayacak kullanışlı eşyalar ve yapılar yapmak için kaynakları topla. VoidTrain'deki göz alıcı dünyalar arasında seyahat ederken treni de dilediğin gibi özeleştirebilirsin.

Boyutlar Arası Ekspresi

Küçük bir vagonla yola çık. Bunun neye dönüşeceği tamamen sana bağlı. İnşa et, genişlet, özelleştir, farklı zaman dilimlerine ait motorlar arasından seçimini yap ve oyunu dilediğin gibi oyna!

Hiçlik dünyasını keşfet

Teknisyeninle birlikte bu yeni ortamda nasıl hayatta kalınacağını öğren. Kendi kurallarına sahip benzersiz bir dünya. Bazen yer çekimi bile ortadan kaybolacak. Kaynakları topla, yol boyunca karşına çıkan istasyonları ve adaları keşfet ve buraları mesken edinmiş yaratıkları avla.

Eşsiz bir macera

Oyuncu olarak etrafındaki ortamların, olayların ve nesnelerin oluşturulma biçiminin yanı sıra yaptığın tercihler sayesinde VoidTrain'de yaşadığın her macera kayda değer olacak. Takip edebileceğin yeni yollar, keşfedebileceğin yeni diyarlar ve yapabileceğin yeni bir tren her zaman seni bekliyor!

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows OSRequires a 64-bit processor and operating system
Windows OSRequires a 64-bit processor and operating system
Windows ProcessorIntel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent
Windows ProcessorIntel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD
Windows Memory8 GB RAM
Windows Memory8 GB RAM
Windows Storage10 GB available space
Windows Storage10 GB available space
Windows Direct XVersion 11
Windows Direct XVersion 11
Windows GraphicsNVIDIA GeForce GTX 670 or analogue with 2GB VRAM
Windows GraphicsNVIDIA GeForce GTX 1050
Oturumlar
Epic Games hesabı gerektirir
Desteklenen Diller:
  • Audio: English
  • Text: English, Russian
© 2021 NEARGA.