Watch Dogs 2

Sürüm

Deluxe Edition

Watch Dogs®2 Deluxe Edition şunları içeriyor : - Oyun - Deluxe Paketi: 2 kişiselleştirme paketi

Watch Dogs 2 Hakkında

Geliştirici
Ubisoft
Yayıncı
Ubisoft
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
17 YAŞ ÜSTÜ YETİŞKİNLER
Platform
Windows

Deluxe Edition

Oyunda, teknoloji devriminin doğduğu yer olan San Francisco Körfez Bölgesi'nde yaşayan genç ve zeki bilgisayar korsanı Marcus Holloway olacaksınız.
Tarihin gördüğü en büyük bilgisayar korsanlığı eylemini gerçekleştirmek için ünlü bilgisayar korsanı grubu Dedsec ile bir araya gelin ve suç baronlarının vatandaşların davranışlarını gözetlemek ve kontrol etmek için kullandığı saldırgan işletim sistemi ctOS 2.0'ı etkisiz hale getirin.
Farklı oyun deneyimleri içeren dinamik açık dünyayı keşfedin
Sisteme bağlı tüm cihazlara sızın ve şehir altyapısının kontrolünü ele geçirin.
Kendi oyun stilinize uygun farklı becerileri geliştirin ve uzaktan kumandalı araçlar, Quadcopter drone'lar, 3 boyut baskılı silahlar gibi daha birçok korsanlık ekipmanınızı iyileştirin.
Yepyeni eşli ve rakipli çoklu oyuncu Watch Dogs deneyimi ile arkadaşlarınızla sorunsuz bağlantı kurun.

Diğer Sürümler

Standard Edition
Sürüm
Standard Edition
San Francisco'ya hoş geldiniz! Ünlü bilgisayar korsanı grubu DedSec'e katıl. Görevin şu: tarihin gördüğü en büyük bilgisayar korsanlığı eylemini gerçekleştir.
Daha Fazla Bilgi Edin
Gold Edition
Sürüm
Gold Edition
Gold Edition şunları içerir: • Oyun • Deluxe Paketi: 2 özelleştirme paketi • Sezon Bileti
Daha Fazla Bilgi Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşletim Sistemi
Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşlemci
Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz veya daha iyisi
İşlemci
Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
Bellek
6 GB RAM
Bellek
8 GB RAM
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB VRAM veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB VRAM ya da daha iyisi (Desteklenenler Listesi'ne bakın)*
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 290 3GB VRAM veya daha iyisi (Desteklenenler Listesi'ne bakın)*
Geniş bant İnternet bağlantısı
Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama Alanı
50 GB
Depolama Alanı
50 GB
Ses Kartı
En son sürücüleri kullanarak DirectX uyumlu
Ses Kartı
En son sürücüleri kullanarak DirectX uyumlu
Ek Notlar
720p, 30+ FPS, Düşük grafik ayarları için minimum teknik özellikler // Çevre birimleri: Microsoft Xbox One Controller, DUALSHOCK® 4 Controller, Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici / Çok oyunculu: 256 KB/sn veya daha hızlı geniş bant bağlantısı / Not: Bu ürün yalnızca 64 bit işletim sistemlerini desteklemektedir. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak desteklenmemektedir. En güncel gereksinim listeleri için lütfen support.ubi.com adresindeki destek web sitemizde SSS bölümüne bakın. Kurulumdan sonra oyunu etkinleştirmek, sisteminizin kimliğini doğrulamak ve yeniden etkinleştirme işleminden sonra oyuna devam etmek, çevrimiçi özelliklere erişmek, çevrimiçi oyun oynamak veya özel içeriği aktifleştirmek için yüksek hızlı internet erişimi ve geçerli bir Ubisoft hesabı gerekir. Oyun, EasyAntiCheat (https://www.easyanticheat.net/) hile önleme teknolojisi ve Denuvo (https://www.denuvo.com/) kurcalama koruması teknolojisi içermektedir.
Ek Notlar
1080p, 30+ FPS, Yüksek grafik ayarları için önerilen teknik özellikler // YAYINLANMA TARİHİNDE DESTEKLENEN EKRAN KARTLARI: • NVIDIA® GeForce® GTX600 Serisi: GTX660 veya daha iyisi / GeForce® GTX700 Serisi: GTX760 veya daha iyisi / GeForce® GTX900 Serisi: GTX950 veya daha iyisi / GeForce® GTX1000 Serisi: GTX1060 veya daha iyisi. • AMD Radeon™ HD 7000 serisi: Radeon™ HD7870 veya daha iyisi / Radeon™ 200 serisi: Radeon R9 270 veya daha iyisi / Radeon™ 300/Fury X serisi: Radeon™ R9 370 veya daha iyisi / Radeon 400 serisi: Radeon RX460 veya daha iyisi. Oyun, EasyAntiCheat (https://www.easyanticheat.net/) hile önleme teknolojisi ve Denuvo (https://www.denuvo.com/) kurcalama koruması teknolojisi içermektedir.
Desteklenen Diller:
  • İngilizce
  • Fransızca
  • İtalyanca
  • Almanca
  • İspanyolca (İspanya)
  • Japonca
  • Portekizce (Brezilya)
  • Rusça
  • Yalnızca altyazılar: Arapça, Çekçe, Felemenkçe, Macarca, Lehçe, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince
17 YAŞ ÜSTÜ YETİŞKİNLER
©2016 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Watch Dogs, Ubisoft and the Ubisoft logo are trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.