Bu oyunda yalnızca +18 yaş grubu için önerilen, yetişkinlere yönelik içerikler bulunuyor

Gold Edition
Gold Edition

Gold Edition'da sezon kartı bulunuyor: İki yeni bölümden oluşan bir genişletme paketi, ilave görevler, dört efsanevi karakter ve daha fazlası!

Watch Dogs: Legion - Gold Edition

Gold Edition'da sezon kartı bulunuyor: İki yeni bölümden oluşan bir genişletme paketi, ekstra görevler, dört karakter ve Orijinal Watch Dogs Complete Edition!
Çöküşün eşiğindeki Londra'yı kurtarmak için, etrafında gördüğün herkesi kullanarak, sızma ve hack eylemleri gerçekleştirerek bir mücadele inşa etmek zorundasın. Direnişe hoş geldin.
Şehirdeki dilediğin kişiyi örgütle ve onun kişiliğine bürünerek oyna. Gördüğün herkesin kendilerine özgü geçmişi, kişiliği ve becerileri var.
Silahlı dronları hackle, robot örümcekleri kullan ve Artırılmış Gerçeklik Pelerininden yararlanarak düşmanları gafil avla.
Londra'nın pek çok simgesinin de dâhil olduğu muazzam bir açık dünyayı ve yan etkinlikleri keşfet.

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10 (x64)
İşletim SistemiWindows 10 (x64)
İşlemciIntel Core i5-4460 / AMD Ryzen 5 1400
İşlemciIntel Core i7-4790 / AMD Ryzen 5 1600
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 290X
Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480
VRAM4 GB
VRAM6 GB
Bellek8 GB
Bellek8 GB (Çift kanallı kurulum)
Depolama Alanı45 GB
Depolama Alanı45 GB
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Japonca, Metin: İspanyolca (Latin Amerika), Felemenkçe, Lehçe, Korece, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Arapça
  • M 17+
©2020 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Watch Dogs, Ubisoft and the Ubisoft logo are registered or unregistered trademarks of Ubisoft Entertainment in the U.S. and/or other countries.