Where The Water Tastes Like Wine

Where the Water Tastes Like Wine, yolculuk, hikâye paylaşma ve aşikâr kaderden kurtulma konulu bir anlatım-macera oyunudur. Oyuncular ABD'nin folklorik Buhran döneminde kendi hızlarında dolaşacak ve anlatılacak hikâyeleri olan yabancılarla tanışacak.

Where The Water Tastes Like Wine Hakkında

Geliştirici
Dim Bulb Games, Serenity Forge
Yayıncı
Good Shepherd Entertainment
Çıkış Tarihi
Etiketler
Tek Oyunculu
Hikaye Anlatımı
Macera
Derecelendirme
Platform
Windows

Oyun Hakkında

Where the Water Tastes Like Wine, yolculuk, hikâye paylaşma ve aşikâr kaderden kurtulma konulu bir anlatım-macera oyunudur.
Oyuncular ABD'nin folklorik Buhran döneminde kendi hızlarında dolaşacak ve anlatılacak hikâyeleri olan yabancılarla tanışacak. Bu etkileşimlerle birlikte oyuncular eşsiz hikâyeleri dinleyebilecek ve ardından bu hikâyeleri tekrar anlatarak yeni etkileşimleri açabilecek.

Özellikler

"Big Rock Candy Mountain mı? El Dorado mu? Suyun en güzel şarap tadında olduğunu söyledikleri tepenin ardındaki yer mi?"
ABD'nin buhran dönemine yolculuk yaparak göçmen işçilerden seyyah bir vaize ve Uzun Yürüyüş ile zorla yer değiştiren Navaholu bir kadına kadar geniş çaplı bir Amerikan deneyimindeki 16 özel karakterin gerçek hikâyelerini öğrenerek borcunu ödemeye çalış.
"Tüm bu topraklar Amerika'nın büyük hikâyesini oluşturan hikâyeler üzerine kurulu"
Keşfettikçe tuhaf ve sarsıcı şeylerle karşılaşacaksın. Toz bulutlarının ve kasvetli rüyaların üzerine kurulan ve kanlı halk hikâyeleriyle anlatılan bir ülkenin kesitleri seni bekliyor. Bu hikâyeleri yanında götürecek; kamp ateşlerinin başında paylaşarak farklı karakterlerin sana açılmasını ve kendi hikâyelerini paylaşmasını sağlayacaksın.
"En büyük hikâyeler, insanların sana anlattığı gerçek hayat hikâyeleridir"
Paylaştığın hikâyeler ülkenin dört bir yanında dolaşarak yolculuğun boyunca sana farklı anlatımlarla geri dönecek. Yolculukların sırasında karakterlerle art arda karşılaştığında sana güvenmeye başlayacak ve belki de sana gerçek yönlerini gösterecek. Yalnızca onların gerçek hikâyelerini öğrenerek borcunu ödeyebilirsin.
  • 3D dünya ve elle çizilmiş 2D illüstrasyonların güzel kombinasyonu
  • Başarılı yazarlardan oluşan büyük bir grup tarafından yazılan özgün hikâyeler
  • Sting, Dave Fennoy (The Walking Dead: A Telltale Game Series), Cissy Jones (Firewatch), Kimberly Brooks (Mass Effect), Sarah Elmaleh (Gone Home), Melissa Hutchison (The Walking Dead: A Telltale Game Series), Elizabeth Maxwell (The Legend of Zelda: Breath of The Wild) ve çok daha fazlası gibi dünyaca ünlü seslendirme sanatçıları tarafından canlandırılan tam seslendirmeli karakterler.
  • Sevilen besteci Ryan Ike tarafından aranje edilen ve yetenekli müzisyenlerin performanslarından oluşan bir koleksiyon içeren muazzam güzellikteki özgün oyun müzikleri.
  • Gelişen, fantastik, psikedelik, gerçeküstü ve kapsayıcı bir atmosfer.
"Umarım aradığını bulursun"

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Windows 7, 8, 10
İşletim Sistemi
Windows 7, 8, 10
İşlemci
Intel Core2 Duo E4500 (2 * 2200) veya eş değeri/AMD Athlon 64 X2 4200+ (2 * 2200) veya eş değeri
İşlemci
Intel Core2 Duo E4500 (2 * 2200) veya eş değeri/AMD Athlon 64 X2 4200+ (2 * 2200) veya eş değeri
Bellek
1 GB RAM
Bellek
2 GB RAM
Depolama
6 GB kullanılabilir alan
Depolama
6 GB kullanılabilir alan
Direct X
Sürüm 9.0c
Direct X
Sürüm 9.0c
Ekran Kartı
GeForce 8500 GT (512 MB)/Radeon HD 4350 (512 MB)
Ekran Kartı
GeForce 8500 GT (512 MB)/Radeon HD 4350 (512 MB)
Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: Basitleştirilmiş Çince, Rusça, Fransızca, Almanca
© 2015 – 2017 Dim Bulb GamesGizlilik İlkesi