World of Warships
World of Warships

World of Warships'in sunduğu, strateji ve gerçek zamanlı çatışmanın heyecan verici dengesi içinde 350'nin üzerinde tarihsel gemiden birinin kumandasında efsanevi, oynaması ücretsiz deniz savaşı deneyimi yaşayın.

World of Warships

WOWS

ÜCRETSİZ OYNAYIN

World of Warships tüm oyun özelliklerine eşit erişim sağlayan, en iyi oynaması ücretsiz MMO aksiyon oyunudur.
HistoricVessels

TARİHSEL GEMİLER

Aralarında Iowa, Bismarck ve Yamato da bulunan 350'nin üzerinde I. ve II. Dünya Savaşı tarihsel gemi World of Warships'te kumandanızda.
EpicNavalCombat

EFSANEVİ DENİZ SAVAŞI

Daha önce hiç olmadığı şekilde deniz savaşlarını yaşayın! Zırhlıların büyük toplarıyla imha edin, muhriplerle sinsice yaklaşın, kruvazörlerle bombardıman açın veya uçak gemileri uçaklarıyla taarruza kalkın. Stratejinizi kurun ve vurun!
PlayWithFriends

YALNIZ OYNAYIN VEYA ARKADAŞINIZI GETİRİN

Hızlı bir PvP vuruşması için rastgele bir çatışma seçin, zorlu PvE senaryo savaşı için arkadaşlarınızla ekip kurun veya Sıralamalı Savaşlarda becerilerinizi sınayın!
UpgradeAndCustomize

YÜKSELTİN VE ÖZELLEŞTİRİN

Filonuzu Kaptan'ın özelleştirme seçenekleri ganimeti ile filonuzu destekleyin: gemi parçaları ve yükseltmeler, kamuflajlar, bayraklar ve daha fazlası.
RecruitCommanders

KOMUTANLAR ALIN

Aralarında William F. Halsey Jr., Nikolay Kuznetsov, Yamamoto Isoroku ve başkaları da olan tarihsel Komutanlar alın. Öz yeteneklerini kendi sevdiğiniz gemilerle birlikte kullanarak mürettebatınızın performansını ve geminin beka kabiliyetini artırın.

Eklentiler

Harici Bağlantılar

Puanlar

IGN
Rob Zacny yazdı
8.3 / 10
“Scoring a hit with World of Warships' big floating guns feels great, and teamwork pays off big.”
The Escapist
Marshall Lemon yazdı
“With its tense naval battles and huge array of historical vessels, World of Warships is the free-to-play MMO that can make a wargamer out of anyone.”
PC Invasion
Matt Simpson yazdı
8 / 10
“This new installment from Wargaming is a breath of fresh air. The gameplay may seem slow for newcomers, but in the end you will likely sink hours into this game without even realising it.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim SistemiWindows 7 x64 SP1
Windows İşletim SistemiWindows 10
Windows İşlemciIntel Core 2 Duo 2.66 GHz, Core i3 2.5 GHz, AMD Athlon II X2 2.7 GHz
Windows İşlemciIntel Core i5 3.4 GHz, AMD FX 6350 3.9 GHz veya üstü
Windows Bellek4 GB
Windows Bellek6 GB
Windows Depolama65
Windows Depolama65
Windows DirectXDirectX 11
Windows DirectXDirectX 11.1
Windows Ekran KartıNvidia GeForce GT 440/630, AMD Radeon HD 7660
Windows Ekran KartıNvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270x veya üstü
Windows Diğer1280x720 - HD
Windows Diğer1920x1080 - FHD
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, Felemenkçe, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (Latin Amerika) | Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Felemenkçe, Almanca, Fransızca, Japonca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Geleneksel Çince
© 2012-2021 Wargaming.net. All rights reserved. "World of Warships", "Wargaming.net" and "Wargaming" and their respective logos are trademarks or registered trademarks of Wargaming.