World of Warships

World of Warships'in sunduğu, strateji ve gerçek zamanlı çatışmanın heyecan verici dengesi içinde 350'nin üzerinde tarihsel gemiden birinin kumandasında efsanevi, oynaması ücretsiz deniz savaşı deneyimi yaşayın.

World of Warships Hakkında

Geliştirici
Wargaming
Yayıncı
Wargaming
Çıkış Tarihi
Etiketler
Çok Oyunculu
Aksiyon
Rekabetçi
TEEN
Platform
Windows

World of Warships

WOWS

ÜCRETSİZ OYNAYIN

World of Warships tüm oyun özelliklerine eşit erişim sağlayan, en iyi oynaması ücretsiz MMO aksiyon oyunudur.
HistoricVessels

TARİHSEL GEMİLER

Aralarında Iowa, Bismarck ve Yamato da bulunan 350'nin üzerinde I. ve II. Dünya Savaşı tarihsel gemi World of Warships'te kumandanızda.
EpicNavalCombat

EFSANEVİ DENİZ SAVAŞI

Daha önce hiç olmadığı şekilde deniz savaşlarını yaşayın! Zırhlıların büyük toplarıyla imha edin, muhriplerle sinsice yaklaşın, kruvazörlerle bombardıman açın veya uçak gemileri uçaklarıyla taarruza kalkın. Stratejinizi kurun ve vurun!
PlayWithFriends

YALNIZ OYNAYIN VEYA ARKADAŞINIZI GETİRİN

Hızlı bir PvP vuruşması için rastgele bir çatışma seçin, zorlu PvE senaryo savaşı için arkadaşlarınızla ekip kurun veya Sıralamalı Savaşlarda becerilerinizi sınayın!
UpgradeAndCustomize

YÜKSELTİN VE ÖZELLEŞTİRİN

Filonuzu Kaptan'ın özelleştirme seçenekleri ganimeti ile filonuzu destekleyin: gemi parçaları ve yükseltmeler, kamuflajlar, bayraklar ve daha fazlası.
RecruitCommanders

KOMUTANLAR ALIN

Aralarında William F. Halsey Jr., Nikolay Kuznetsov, Yamamoto Isoroku ve başkaları da olan tarihsel Komutanlar alın. Öz yeteneklerini kendi sevdiğiniz gemilerle birlikte kullanarak mürettebatınızın performansını ve geminin beka kabiliyetini artırın.

Eklentiler

Texas
Eklenti
Texas
Texas düşman saldırılarını püskürtmek ve düşman savunmasını yarmak için tasarlanmış çetin bir savaşçıdır. İyi zırha, çok sayıda topa ve bir Seviye V gemi için çok etkili uçaksavar savunmasına sahiptir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$21,80
Yubari
Eklenti
Yubari
Müthiş savaş potansiyeline sahip bir savaş gemisidir. Yūbari aynı etkinlikte destek kruvazörü veya sinsi avcı olarak görev yapabilir.
Daha Fazla Bilgi Edin
$10,20
30.000 Doblon
Eklenti
30.000 Doblon
Savaşta istikrarlı olmak ve yeteneklerinizi sergilemek, herhangi bir gemi türünü mali yatırım yapmanıza gerek kalmadan araştırmanıza olanak tanır. Doblonlar oyunu oynamayı daha keyifli hâle getirebilir ve hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olur.
Daha Fazla Bilgi Edin
$118,80
Daha fazla

Bizi Takip Edin

Harici Bağlantılar

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim Sistemi
Windows 7 x64 SP1
Windows İşletim Sistemi
Windows 10
Windows İşlemci
Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, Core i3 2.5 GHz, AMD Athlon II X2 2.7 GHz
Windows İşlemci
Intel Core i5 3.4 GHz, AMD FX 6350 3.9 GHz veya üstü
Windows Bellek
4 GB
Windows Bellek
6 GB
Windows Depolama
65
Windows Depolama
65
Windows DirectX
DirectX 11
Windows DirectX
DirectX 11.1
Windows Ekran Kartı
Nvidia GeForce GT 440/630, AMD Radeon HD 7660
Windows Ekran Kartı
Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270x veya üstü
Windows Diğer
1280x720 - HD
Windows Diğer
1920x1080 - FHD
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, Felemenkçe, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (Latin Amerika) | Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Felemenkçe, Almanca, Fransızca, Japonca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Geleneksel Çince
Oyun derecelendirmesi TEEN
© 2012-2021 Wargaming.net. All rights reserved. "World of Warships", "Wargaming.net" and "Wargaming" and their respective logos are trademarks or registered trademarks of Wargaming. Gizlilik İlkesi