Exclusive Starter Pack
Exclusive Starter Pack

Efsanevi savaş gemisi Dreadnought'un veya etkileyici ateş gücüne sahip olan sağlam kruvazör Charleston'ın dümenine geç! Ayrıca maksimum konfor için bir haftalık Premium Hesap içerir.

Exclusive Starter Pack

Dreadnought

Türünün ilk örneği olan Kraliyet Donanması'nın Dreadnought'u, gemi yapımı tarihinde devrim yarattı. HMS Dreadnought, boyut ve ateş gücü konusunda kendisinden önceki tüm modellerden çok daha üstündü.
Oyunda düşük kademeli savaş gemilerinde olduğu gibi yüksek olmayan bir hızda hareket ediyor ve ideal bir balistik ya da silah tertibi sunamıyor. Ancak yüksek kalibreli ana silahlara sahip olan Dreadnought, düşman kruvazörlere karşı ciddi bir tehdit oluşturabilir.

Önemli özellikler

  • Beş ikiz tarete yerleştirilmiş on adet 305 mm ana silah. Normal atış menzili: 13,7 km; atış hızı: dakikada 2 atış.
  • Yüksek atış hızına sahip olan düşük kalibreli birçok ikinci batarya silahı vardır fakat bunlar yalnızca 3 km'lik kısa menzile sahiptir.
  • Savaş başına ekstra kredi ve kamuflaj tarafından sağlanan %50 daha fazla DP.

Charleston

Charleston, Amerikan St. Louis sınıfı bir kruvazördür. Orta hıza, büyük HP değerine ve çeşitli ana silahlara sahip olan bu büyük kruvazör, savaşta etkileyici düzeyde hasar vermeye çok uygundur. Kendi kademesine göre ortalama sayının üzerinde silaha sahip olan bu gemi, her türden gemiye karşı tehlikeli bir düşmandır.

Önemli özellikler

  • On dört adet 152 mm silah. Standart yeniden doldurma süresi—9 saniye; atış menzili—12,4 km.
  • Tam tamına 29.500 HP.
  • Savaş başına daha fazla kredi kazanıyor, savaş başına %50 bonus DP ekleyen ve geminin savaş sonrası servis maliyetini %10 azaltan bir kamuflaja sahip.

Harici Bağlantılar

Puanlar

IGN
Rob Zacny yazdı
8.3 / 10
“Scoring a hit with World of Warships' big floating guns feels great, and teamwork pays off big.”
The Escapist
Marshall Lemon yazdı
“With its tense naval battles and huge array of historical vessels, World of Warships is the free-to-play MMO that can make a wargamer out of anyone.”
PC Invasion
Matt Simpson yazdı
8 / 10
“This new installment from Wargaming is a breath of fresh air. The gameplay may seem slow for newcomers, but in the end you will likely sink hours into this game without even realising it.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
Windows İşletim SistemiWindows 7 x64 SP1
Windows İşletim SistemiWindows 10
Windows İşlemciIntel Core 2 Duo 2.66 GHz, Core i3 2.5 GHz, AMD Athlon II X2 2.7 GHz
Windows İşlemciIntel Core i5 3.4 GHz, AMD FX 6350 3.9 GHz veya üstü
Windows Bellek4 GB
Windows Bellek6 GB
Windows Depolama65
Windows Depolama65
Windows DirectXDirectX 11
Windows DirectXDirectX 11.1
Windows Ekran KartıNvidia GeForce GT 440/630, AMD Radeon HD 7660
Windows Ekran KartıNvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270x veya üstü
Windows Diğer1280x720 - HD
Windows Diğer1920x1080 - FHD
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Rusça, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Fransızca, Almanca, Felemenkçe, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca (Latin Amerika) | Metin: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Çekçe, Felemenkçe, Almanca, Fransızca, Japonca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İspanyolca (İspanya), İspanyolca (Latin Amerika), Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Geleneksel Çince
© 2012-2021 Wargaming.net. All rights reserved. "World of Warships", "Wargaming.net" and "Wargaming" and their respective logos are trademarks or registered trademarks of Wargaming.