Wrath: Aeon of Ruin

ERKEN ERİŞİM
Oyunu oyna ve gelişimine tanık ol! Wrath: Aeon of Ruin Erken Erişim'de, yani oyun üzerindeki çalışmalar hâlâ devam ediyor. Doğrudan geliştiricilere değerli geri bildirimlerini ve fikirlerini sunarak oyunun son hâlinin şekil almasına yardımcı olabilirsin. Daha fazla bilgi için SSS'yi oku.
Duke Nukem 3D, Prey ve Max Payne'in yaratıcısı olan 3D Realms, efsanevi Quake 1 Teknolojisini kullanan ekstrem birinci şahıs nişancı oyununu sunar. Quake atmosferinin arkasındaki sihirbaz eller tarafından yapılan WRATH gerçekten üst düzey bir oyun. Kurtulamayacaksın...

Wrath: Aeon of Ruin Hakkında

Geliştirici
KillPixel
Yayıncı
1C Entertainment | 3D Realms
Çıkış Tarihi
Etiketler
Aksiyon
FPS
Tek Oyunculu
Derecelendirme
Platform
Windows

Wrath: Aeon of Ruin

Outlander adlı karakterle oynuyorsun. Ageless Sea'ye açıldıktan sonra, yitip gitmekte olan bir dünyanın kıyılarına ulaştın. Her şeyi tüketen karanlığın içinden beyaz pelerinli bir figür olan Shepherd of Wayward Souls ortaya çıktı ve sana Guardians of the Old World'den geriye kalanların peşine düşme görevini verdi. Antik harabeleri keşfetmek, unutulmuş sırları açığa çıkarmak ve gizlenen tehlikelerle mücadele etmek için derin ve kasvetli bir atmosferde yolculuğa çıkman gerekiyor.
Efsanevi Quake 1 teknolojisini kullanan WRATH, 90'ların saygıdeğer nişancı oyunlarının DNA'sını taşıyor. WRATH; DOOM, QUAKE, DUKE NUKEM 3D, BLOOD, UNREAL ve HEXEN gibi klasik oyunların zamana meydan okuyan unsurlarını işliyor ve onları 21. yüzyıla taşıyor.
Sıra dışı güce sahip silahlar ve güçlü eserlerden oluşan bir envanterle birlikte antik mahzenleri, batık harabeleri, lanetli tapınakları ve kasvetli ormanları dolaşarak düşmanlarını öldürmelisin. Büyük güce sahip olan çok sayıda düşmanını sakın hafife alma. Karşına çıkacak tehlikelere karşı hayatta kalmak istiyorsan aklın da kılıcın kadar keskin olmalı.

Bizi Takip Edin

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi
Microsoft Windows® 7/8/8.1/10 64bit
İşletim Sistemi
Microsoft Windows® 7/8/8.1/10 64bit
İşlemci
Pentium 4 3 Ghz
İşlemci
Intel Core i3
Bellek
1 GB RAM
Bellek
4 GB RAM
Depolama
3 GB
Depolama
3 GB
DirectX
9.0c
DirectX
9.0c
Ekran Kartı
Nvidia Geforce 7950GT
Ekran Kartı
Nvidia Geforce 710GT
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce | Metin: İngilizce
©2019 1C ENTERTAINMENT & 3D REALMS ENTERTAINMENT APS, ALL RIGHTS RESERVED. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners.Gizlilik İlkesi