Yaga
Yaga

Her oynadığınızda değişen bu esrarengiz şekilde komik aksiyon rol yapma oyununda, Slav mitolojisinin tehlikeli efsanelerini ezin, pataklayın ve yerden yere vurun. Oyunda Ivan'ı canlandırırsınız. Tek elli ve inanılmaz derecede kötü talihli bir nalbant olan Ivan, Çar tarafından kendisine verilen imkansız görevleri yerine getirmelidir.
DISCORD'DA BİZE KATILIN!Yeni bilgileri ilk siz alın! Sohbete katılın ve diğer fanlarla ve geliştiricilerle konuşun!

Yaga

Her oynadığınızda değişen bu esrarengiz şekilde komik aksiyon rol yapma oyununda, Slav mitolojisinin tehlikeli efsanelerini ezin, pataklayın ve yerden yere vurun. Oyunda Ivan'ı canlandırırsınız. Tek elli ve inanılmaz derecede kötü talihli bir nalbant olan Ivan, Çar tarafından kendisine verilen imkansız görevleri yerine getirmelidir. Bu sırada gizemli cadı Baba Yaga, Ivan'ın kaderini gözlemektedir.
● Ivan'ın kendi elleriyle dövdüğü aletlerden ve balyozlardan oluşan geniş bir cephaneliği kullanarak, Slav folklorunun antik canavarlarını alt edin.
● Hareketleriniz Ivan'ın hikayesini, itibarını ve seçebileceği yükseltmeleri değiştirir.
● Işınlama özellikli yıldırım balyozlar ve çengel atışlı yabalar gibi silahlar yapmak için derin demircilik sisteminde yeni bir şeyler deneyin.
● Ivan'ın oynama şeklinin temelini değiştirmek için tılsımlar, büyülü eşyalar, dualar, ek özellikler ve lanetlerin farklı birleşimlerini keşfedin.
● Birden fazla son, karşılaşmaların birden çok çözümü olması, yöntemsel harita, karşılaşabileceğiniz birçok karakter ve gizlenmiş sırlar, Yaga'nın tekrar tekrar oynanmak üzere tasarlandığını gösterir.
● Ivan’ın büyükannesi ise sadece onun kendine bir eş bulmasını istiyor. Onu hayal kırıklığına uğratmayın!

Sürümler

Eklentiler

Puanlar

TheSixthAxis
Adrian Burrows yazdı
6 / 10
“It's an unsatisfying folktale then, the kind where the storyteller insists on coughing and saying 'erm' a lot, when all you want them to do it get on with it and get to the good bit.”
God is a Geek
Lyle Carr yazdı
5 / 10
“The amazing theme and artwork just can't carry the lackluster gameplay of Yaga.”
Screen Rant
Leo Faierman yazdı
“Indie action-adventure Yaga blends Slavic folklore with unique gameplay mechanics, but its stumbling combat leaves something to be desired.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7, 8, 10
İşletim SistemiDaha Sonra Belirlenecek
İşlemciIntel CPU Core i3-2500K 2.0 GHz+ / AMD CPU Phenom II 570
İşlemciDaha Sonra Belirlenecek
Bellek4 GB RAM
BellekDaha Sonra Belirlenecek
Ekran KartıGeForce 8800 GTX, GT640, GT730, Radeon HD 5850, HD Graphics 530
Ekran KartıDaha Sonra Belirlenecek
DirectXSürüm 10
DirectXDaha Sonra Belirlenecek
Depolama3 GB kullanılabilir alan
DepolamaDaha Sonra Belirlenecek
Desteklenen Diller:
  • English, French, Italian, German, Spanish, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Korean, Russian, Turkish, Arabic, Brazilian-Portuguese, Dutch
Yaga™, Technology Enterprises Limited'in ticari markasıdır. Telif Hakkı © Technology Enterprises Limited 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Versus Evil ® ve Versus Evil ® logosu, Versus Evil LLC'nin ticari markaları, hizmet markaları ya da tescilli ticari markaları veya tescilli hizmet markalarıdır. Bu çalışmada yer alan diğer tüm çalışmalar, ticari markalar ve hizmet markaları kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.