3 Mart 2021'de Güncellendi

EPIC GAMES - İçerik Kuralları

Epic'in oyunları ve hizmetleri, büyük ve çeşitli bir kitleyle içerik oluşturmana ve paylaşmana olanak tanır. Epic ekosisteminin herkese karşı hoşgörülü olmasını istediğimiz için bazı içeriklerin hizmetlerimizle paylaşılmasına veya yayınlanmasına izin vermiyoruz.

Hoşgörüsüz veya Ayrımcı İçerik

Epic ekosistemi ırk, etnik köken, renk, bölge, cinsel kimlik, cinsel yönelim, kabiliyet, ulusal köken ve diğer gruplarla ilgili çeşitliliği hoşgörüyle karşılar. Topluluğumuzun herhangi bir üyesine karşı uygulanan ayrımcı tutuma tolerans göstermeyiz.

Açık/Aleni İçerik

Epic ekosistemi, içeriklerin oyunun ürün derecelendirmesine uygun kalmasını gerektirir. Derecelendirmede belirtilmeyen düzeyde fazla şiddetten ve/veya cinsel içerikten kaçın.

Yasa Dışı Aktiviteler

Taciz, zorbalık, saldırı, ifşa, sahte ihbar, kumar, yasa dışı uyuşturucular, hayvana karşı şiddet, dolandırıcılık, bilgisayar korsanlığı veya korsanlık gibi yasa dışı aktiviteleri barındıran veya teşvik eden içeriklere katkıda bulunma. Başkalarına karşı şiddeti hoş gören veya teşvik eden içeriklerin burada yeri yoktur.

Dolandırıcı ve Yanıltıcı Uygulamalar

Diğer oyuncuların iyi niyetini kötüye kullanma. Oyuncuları hesap bilgilerini veya paralarını alacak şekilde dolandıran/yanıltan içerik üretmek, içerik üretici programlarından çıkarılmana veya daha ağır yaptırımlar uygulanmasına neden olur. Bir İçerik Üreticisinin kötü niyetli olduğunu düşünüyorsan #ReportACreator hashtag'ini kullan. 

İhlal Eden veya Yetkisiz İçerik

Kendi üretmediğin veya kullanmak için sahibinden izin almadığın içerikleri paylaşma veya kullanma. Başkalarının içeriklerini paylaşıyorsan/tekrar gönderiyorsan içerik üreticisine atıfta bulun.

Ek Kaynaklar 

Temel İçerik Kurallarımızın yanı sıra şu ek kaynakları incele: